Dezodoryzacja

PRZYKRE ZAPACHY? WIEMY, JAK OCZYŚCIĆ ATMOSFERĘ!

 

Pozbędziemy się odoru w Twoim otoczeniu szybko, dyskretnie i skutecznie!Nieprzyjemne wonie w znaczny sposób obniżają komfort życia i bywają uciążliwym problemem. Nasza firma od wielu lat pomaga w usuwania niemiłych woni z przestrzeni prywatnych oraz publicznych. Przywracamy przyjemny zapach do domów, mieszkań czy biur, ale radzimy sobie świetnie również z oczyszczaniem powietrza w piwnicach czy zsypach śmieci. Działamy doraźnie i długofalowo – w zależności od potrzeb Klienta dopasujemy naszą ofertę.

 

NASZE METODY

 

Najlepsze rezultaty osiągamy dzięki zastosowaniu dwóch najskuteczniejszych metod oczyszczania dezodoracyjnego. W zależności od źródła brzydkiego zapachu, jego natężenia oraz rodzaju przestrzeni zajętej przez odór, działamy dwojako:

METODA I Zmniejszając natężenie nieprzyjemnego zapachu (tzn. zwiększając próg jego wyczuwalności

METODA II Redukując odczuwanie przykrej woni przez „przykrycie” jej innym, przyjemnym zapachem.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i z wielką uwagą przyglądamy się konkretnym zleceniom. Wybór strategii działania jest zależny od okoliczności – aby uzyskać najlepsze rezultaty i zapewnić naszym Klientom 100% satysfakcję, oceniamy je na bieżąco. Lubimy podejmować wyzwania.

Nasi pracownicy do każdego zabiegu wykorzystują wyłącznie BEZPIECZNE DLA ŚRODOWISKA i maksymalnie skuteczne preparaty. Doświadczenie, ale przede wszystkim UPRAWNIENIA, upoważniają nas do użycia najnowocześniejszych środków. Pamiętamy o komforcie Klienta – usługę wykonujemy rzetelnie i DYSKRETNIE w oparciu o obowiązujące normy i standardy europejskie. Satysfakcja GWARANTOWANA! Dezodoryzacja w Twoim domu, mieszkaniu i każdym pomieszczeniu! 

ZALEŻNY NAM NA NASZYCH KLIENTACH…

 

dlatego dbamy o jakość naszych usług i staramy się, aby były one z roku na rok coraz skuteczniejsze. Nie spoczywamy na laurach. Pragniemy pomagać naszym klientom i sprawiać, że ich życie codzienne staje się przyjemniejsze. Wyniki naszej dezodoryzacji są odczuwalne natychmiastowo. Odetchnij spokojnie i pozwól nam zająć się problemem nieprzyjemnego zapachu.

NASZA USŁUGA TO:

  1. INDYWIDUALNY DOBÓR NAJLEPSZEJ METODY DZIAŁANIA
  2. WYBÓR SPECJALISTYCZNYCH I W PEŁNI BEZPIECZNYCH PREPARATÓW
  3. PROFESJONALNE PRZEPROWADZENIE ZABIEGU
  4. MAKSYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ
  5. DYSKRECJĘ DZIAŁANIA.

 

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757