Dezynsekcja

INSEKTY? NIE MA MOWY!

 

Walka z insektami jest trudną i męczącą czynnością. Samodzielne ich zlikwidowanie jest właściwie niemożliwe. Wszystkie ogólnodostępne środki owadobójcze, są tylko chwilowym remedium. Jesteś już zmęczony amatorską walką z owadami? Wydaje Ci się, że próbowałeś już wszystkiego? Nie martw się – nie wyczerpałeś jeszcze wszystkich możliwości! W momencie, kiedy nasi Klienci mówią, że są bezradni – wkracza Dezynfeusz. Skuteczna dezynsekcja domów, mieszkań i pomieszczeń. 

Każdego roku przeprowadzamy tysiące dezynsekcji. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, którzy polecają nas innym. Cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w nasz fach. Wiemy, co robimy i posiadamy ogromną wiedzę na temat dezynsekcji i życia owadów. Nasza praca jest naszą pasją!

NIE KRĘPUJ SIĘ. ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

 

Myślisz, że nas zaskoczysz? To my zaskoczymy Ciebie! Specjalizujemy się w szeroko pojętej dezynsekcji. Poradzimy sobie z każdym insektem.

Żaden z Twoich sąsiadów nie dowie się, że przeprowadzamy u Ciebie dezynsekcję, ponieważ wszyscy nasi pracownicy poruszają się nieoznakowanymi pojazdami, a specjalistyczny strój zakładają dopiero w pomieszczeniu, w którym wykonują zlecenie.

Dzięki naszym kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dobrać najlepszą metodę działania do okoliczności, dzięki czemu wyniki naszej pracy są imponujące! Od wielu lat zwalczamy:

  • insekty latające (m.in. komary, muchy, kleszcze  i mole) oraz ich siedliska (gniazda pszczół i szerszeni)
  • owady biegające (m.in. mrówki, karaluchy, pająki, prusaki)
  • szkodniki drewna (m.in. korniki, kołatki, krokwiowce)
  • owady magazynowe (m.in. wołki, rozkruszki, trojszyki)
  • inne insekty (np. rybiki).

Skuteczna dezynsekcja pomieszczeń, mieszkań i domów.

 

 USŁUGA DEZYNSEKCJI Z GWARANCJĄ SATYSFAKCJI

 

To znaczy, że nie spoczniemy, póki nie wykonamy naszego zadania do końca. Nie odpuścimy żadnym szkodnikom. Firma Dezynfeusz to lider na rynku dezynsekcyjnym, ponieważ oferujemy:

 

  1. INDYWIDUALNY DOBÓR NAJLEPSZEJ METODY DZIAŁANIA
  2. WYBÓR SPECJALISTYCZNYCH I W PEŁNI BEZPIECZNYCH PREPARATÓW
  3. PROFESJONALNE PRZEPROWADZENIE ZABIEGU
  4. MAKSYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ
  5. DYSKRECJĘ DZIAŁANIA.

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 5221