Dezynfekcja

ZARAZKOM MÓWIMY: „NIE!”

 

Usługa dezynfekowana przestrzeni świadczona przez naszą firmę od wielu lat, została przez nas dopracowana do perfekcji. Cieszymy się z zaufania, jakim dotychczas obdażyły na setki Firm oraz Klientów indywidualnych. Wyczyścimy wskazaną przestrzeń, osiągając najwyższe standardy sterylności i czystości.

Nie bądź bezradny wobec drobnoustrojów, zarazków i grzybów. Czystość to zdrowie. Profesjonalnie wyeliminujemy źródło brudu w Twoim domu, biurze czy innym miejscu użytkowym. Usuwamy roztocza oraz bakterie, ponieważ nie jest nam obojętne zdrowie naszych Klientów i komfort ich codziennego życia. Jeśli chcesz sterylnie wyczyścić swój dom, skorzystaj z naszej usługi.

ABC DEZYNFEKCJI

 

Dezynfekcja, czyli odkażanie przestrzeni z form wegetatywnych drobnoustrojów,  jest niezbędnym zabiegiem higienicznym, mającym na celu usunięcie z przestrzeni użytkowej wszelkich tzw. „zarazków”, powodujących choroby lub uczulenia. Wirusy i bakterie bezpośrednio wpływają na pogorszenie się stanu zdrowia człowieka.

Natomiast grzyby i pleśń na ścianach nie tylko sprawiają, że zagrzybione miejsce staje się nieestetyczne. Należy pamiętać, że wytwarzają one groźne dla nas toksyny, które atakują układ oddechowy lub inne układy organizmu. W trosce o bezpieczeństwo osób przebywających w danym pomieszczeniu należy co jakiś czas przeprowadzić rutynową dezynfekcję.

NASZE METODY

 

Dezynfekujemy przestrzeń metodą fizyczną lub chemiczną. Przeprowadzamy odkażanie ogniskowe oraz profilaktyczne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem dezynfekcyjnym i najnowocześniejszymi środkami. Nasze usługi świadczone są dyskretnie. Przyjeżdżamy do naszych Klientów nieoznakowanym samochodem i wykonujemy swoją pracę rzetelnie.

Sterylna i odkażona przestrzeń nie tylko pozwoli Ci zachować zdrowie, ale również poprawi Twoje samopoczucie.

  1. KAŻDE ZLECENIE TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE
  2. POSŁUGUJEMY SIĘ TYLKO PROFESJONALNYM SPRZĘTEM
  3. WYRÓŻNIA NAS DOŚWIADCZENIE I PASJA
  4. SKUTECZNOŚĆ GWARANTOWANA
  5. STAWIAMY NA DYSKRECJĘ DZIAŁANIA

 

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757