Opinie klientów

Gdy tylko zauważyłem szczury w swoim magazynie, natychmiast zadzwoniłem do Dezynfeusza. Nawet się nie spodziewałem, że Panowie tak szybko przyjadą. Szybko rozwiązali problem w rozsądnej cenie, a moje zapasy są bezpieczne. Zdecydowanie polecam tą firmę, bo są naprawdę solidni!

Antoni

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z pluskwami. Wyrzuciłam wszystkie ubrania, nawet meble, a robaki i tak zostały. Dopiero interwencja Dezynfeusza pomogła. Panowie wytępili robactwo i dziś nie ma po nich ani śladu. Szkoda, że od razu nie zdecydowałam się na ich pomoc, bo działają naprawdę szybko i przede wszystkim niedrogo!

Iza

Sam walczyłem z grzybem na ścianie ponad rok – żadnego efektu oprócz zmarnowanych pieniędzy.. Eksperci Dezynfeusza przyjechali i już po jednej wizycie problem zniknął! Potwierdzam, że to kompetentna i rzetelna firma.

Mirek

Jako właściciel hurtowni nawiązałam z tą firmą stałą współpracę. Nigdy nie napotkałam na żadne kłopoty. Panowie przyjeżdżają natychmiast po zgłoszeniu. Działają bardzo solidnie i przede wszystkim uczciwie! Szczerze polecam tego partnera.

Barbara

Zamówiłem tych specjalistów do usunięcia gniazda os. Załatwili sprawę bardzo szybko. Widać że są naprawdę przeszkoleni i doświadczeni w tego typu akcjach. Aż byłem zdziwiony, że usługa kosztowała tak mało, ale jak sami mi powiedzieli „to standard w ich ofercie”. Dziękuję i polecam!

Jarek

Ozonowanie mojego samochodu przyniosło doskonałe efekty! W końcu pozbyłem się nieprzyjemnego zapachu papierosów i przede wszystkim, zniknęły moje tajemnicze alergie! Polecam wszystkim, bo ta firma to prawdziwi eksperci. A do tego mają naprawdę rozsądne ceny.

Bogdan

Zależało mi na dyskretnym i jak najszybszym usunięciu karaluchów z mojej łazienki. I nie zawiodłam się – panowie przyjechali natychmiast, nieoznakowanym samochodem i w normalnym stroju. Bez jakichkolwiek komentarzy przystąpili do działania i sprawili, że karaluchy zniknęły! Dziękuję!

Milena

Dezynfeusza polecili mi znajomi i dzisiaj ja robię to samo, ponieważ ci panowie w mgnieniu oka znaleźli i rozwiązali problem prusaków w moim mieszkaniu! I nareszcie moje życie wróciło do normy i nie muszę się już wstydzić, gdy ktoś mnie odwiedza.. Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną pomoc!

Nina

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Zleciłem im dezynfekcję kupionego mieszkania i muszę powiedzieć, że w końcu ja i moja rodzina czujemy się tam dobrze i bezpiecznie. Dziwne wysypki i alergie jak ręką odjął! W dodatku pozytywnie zaskoczyła nas także cena usługi. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bo naprawdę warto!

Łukasz

Prześlij swoją opinię

2 + 11 =

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757