Deratyzacja

GRYZONIE – ALE W CZYM PROBLEM?

 

Obecność gryzoni w przestrzeniach zamieszkałych przez ludzi jest sprawą tak powszechną, jak niewygodną. Szur chroboczący w piwnicy, mysz biegająca po domu, norniki czy karczowniki grasujące po ogrodzie – pozornie, nic niebywałego i strasznego. Jednak konsekwencje dzielenia domu czy ogrodu z gryzoniami mogą być więcej niż przykre, a pokrycie szkód wyrządzanych przez nie może nas sporo kosztować.

Warto wziąć to pod uwagę zanim ignorujemy problem. Przegryzione kable, zdewastowana roślinność, zniszczone przez odchody meble i podłoga, przykry zapach – to dopiero początek listy możliwych strat materialnych na jakie narażają nas gryzonie domowe. Im szybciej zareagujemy i zwalczymy problem, tym mniej kosztownych szkód wyrządzą gryzonie. Wykonamy skuteczną deratyzację Twojego domu, mieszkania lub pomieszczenia

Pojawienie się dzikich gryzoni w domu pociąga za sobą także ryzyko chorób, na które narażeni są dorośli, a przede wszystkim dzieci. W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz rodziny warto zapobiec ich rozprzestrzenianiu się. Pamiętajmy, że gryzonie są nosicielami groźnych dla człowieka bakterii, grzybów oraz wirusów. Stanowią one zaczątki wielu niebezpiecznych schorzeń.

PRZEDE WSZYSTKIM: OSTROŻNOŚĆ I ROZSĄDEK

 

  • Unikaj bezpośredniego kontaktu z gryzoniem. Nie narażaj się na utratę zdrowia! Gryzoń może być nosicielem chorób.
  • Zachowaj szczególną ostrożność i nie dotykaj przedmiotów, na których znajdują się odchody gryzoni – przez kontakt z nimi również można się zakazić!
  • Niezwłocznie zleć przeprowadzenie profesjonalnej DERATYZACJI!
  • Nie przeprowadzaj likwidacji gryzoni na własną rękę

 

DDD – DOŚWIADCZENIE. DYSKRECJA. DOSTĘPNOŚĆ

 

O deratyzacji wiemy już prawie wszystko – posiadamy najlepszej jakości sprzęt oraz pracowników, o których świadczą nie tylko posiadane uprawnienia i kwalifikacje, ale także długoletni staż pracy. Nasz zespół to ludzie którzy są gotowi pomóc Klientowi i podzielić się z nim swoim doświadczeniem.

Uprawnienia pozwalają nam odpowiedzialnie korzystać ze specjalistycznych środków i narzędzi deratyzacyjnych. Jesteśmy skuteczni i szybcy w działaniu. Najważniejszy jest dla nas rezultat naszej pracy i jakość świadczonych usług.

Pomogliśmy już tysiącom Klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy dumni z naszej pracy i czerpiemy z niej satysfakcję. Podejmiemy się każdego zlecenia, które leży w naszych kompetencjach. Deratyzację wykonujemy zarówno w sytuacjach incydentalnych (jednorazowe pojawienie się gryzoni), jak i w ramach współpracy długofalowej (deratyzacja regularna).

Wśród naszych Klientów znajdują się więc także Klienci stali, o których dbamy za każdym razem tak samo – z uwagą, profesjonalizmem i dokładnością.

 

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 5219