Fumigacja

KONIEC ZE SZKODNIKAMI W DREWNIE!

 

Nawet jeśli jesteś bezradny wobec szkodników drewna, nie martw się – walczymy z nimi od lat z doskonałym skutkiem! Świadczona przez naszą firmę usługa fumigacji objęta jest gwarancją 100% satysfakcji!

Istnieje kilka sposobów na pozbycie się korników, kołatek i innych owadów żerujących na drewnie. Najskuteczniejszym z nich jest FUMIGACJA. Usługa ta jest specjalnością naszej firmy. Na czym polega? Na przedmioty lub obiekty drewniane działamy owadobójczą mgłą, która nie tylko ma działanie dezynsekcyjne, ale również odkażające. Jest zupełnie nieinwazyjna dla odkażanego przedmiotu i bezpieczna dla środowiska.

W METODZIE SIŁA

 

Nasze podejście do fumigacji i dezynsekcji jest profesjonalne. Takie było nasze założenie na początku zakładania firmy i trzymamy się tego. Dbamy o wizerunek firmy i zależy nam na zaufaniu naszych Klientów. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, a nasze środki są sprawdzone i używane na całym świecie.

Przy użyciu nowoczesnego sprzętu i środków owadobójczych pozbywamy się szkodników w drewnie – działamy na nie oparami. Z nami nie musisz obawiać się uszkodzeń czy strat! Ochronisz drewno przed działaniem czasu i insektów.

JAKIE CZERPIESZ Z TEGO KORZYŚCI? 

 

  • eliminujesz szkodniki drewna, inne owady oraz gryzonie – raz na zawsze,

  • zapewniasz bezpieczeństwo dla użytkowników przestrzeni – ludzi i zwierząt,

  • przeprowadzimy potrzebny zabieg nawet w ekstremalnych warunkach (np. na poddaszach, krokwi dachowej, etc.),

  • masz pewność, że przedmioty poddawane fumigacji pozostaną w stanie niezmienionym. Wiemy, jak dbać o Ciebie i Twoje mienie!

  • możesz zamówić usługę Fumigacji z Dezynfeuszem do dowolnego miejsca – nasi Klienci potrzebują nas w domach mieszkalnych, budynkach przemysłowych, obiektach sakralnych, etc.

 

NIE ZWLEKAJ

 

Zadzwoń do nas lub wyślij formularz zgłoszeniowy. Chętnie zapoznamy Cię z nasza ofertą i odpowiemy na wszystkie Twoje zapytania i wątpliwości. Pamiętaj, że Dezynfeusz oferuje:

 

  1. INDYWIDUALNY DOBÓR NAJLEPSZEJ METODY DZIAŁANIA
  2. WYBÓR SPECJALISTYCZNYCH PREPARATÓW
  3. PROFESJONALNE PRZEPROWADZENIE ZABIEGU
  4. MAKSYMALNĄ SKUTECZNOŚĆ
  5. PEŁNĄ DYSKRECJĘ

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757