Monitoring HACCP

BEZPIECZEŃSTWO I KONTROLA Z HACCP

 

Daj się wyręczyć! Jeśli pragniesz ułatwić sobie prowadzenie działalności gospodarczej, pomyśl o prostym i skutecznym rozwiązaniu. MONITORING HACCP to wyjątkowa i innowacyjna propozycja, która sprawi, że zapomnisz o problemie szkodników i gryzoni w Twojej firmie. Już tysiące naszych Klientów zdecydowało się na HACCP. Chcesz do nas dołączyć? Dezynfeusz służy pomocą.

Nasza firma to profesjonalizm. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad zakładami produkcji żywności oraz innymi obiektami, które służą do magazynowania, transportowania czy dystrybucji żywności.

Czuwamy również nad restauracjami, jadłodajniami i hotelami w całej Polsce. Innymi słowy: działamy wszędzie tam, gdzie konieczna jest troska o żywność i jej bezpieczeństwo. System monitoringu HACCP czyli Hazard Analysis and Critical Control Points ochroni Twoja Firmę, restaurację czy hotel przed wszystkimi szkodnikami i gryzoniami.

Usługa ta gwarantuje regularne przeglądy Twojej działalności gospodarczej oraz działania profilaktyczne. W przypadku pojawienia się szkodników, plan postępowania zostanie wdrożony natychmiastowo. Zanim się zorientujesz, załatwimy problem za Ciebie.

HACCP? JAK TO DZIAŁA

 

Dzięki naszemu innowacyjnemu monitoringowi zapewnimy Ci:

  • regularny przegląd przestrzeni – pod kątem obecności gryzoni oraz szkodników;
  • zindywidualizowane działania profilaktyczne;
  • analizę potencjalnych zagrożeń;
  • opracowywanie i wdrażanie planów postępowania – w sytuacjach wymagających interwencji;
  • stacje i pułapki deratyzacyjne;
  • pełną dokumentację protokolarną

 

OPIEKA GWARANTOWANA

 

Nie martw się gryzoniami i szkodnikami już nigdy więcej. Dzięki usłudze profesjonalnego monitoringu HACCP, będziesz mógł zająć się ważniejszymi sprawami.
Możemy Ci zagwarantować, że jesteśmy skuteczni i profesjonalni w tym, co kochamy robić.
Zajmujemy się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją od wielu lat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zadzwoń na infolinię DEZYNFEUSZA i zamów usługę. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów!
 

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ!

 

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757