Izolacja przeciwwilgociowa

Proste rozwiązanie – wieloletnia ochrona fundamentów i murów przed wilgocią.

Dzięki naszej wytrwałości i skrupulatności, staliśmy się liderem na rynku usług DDD. Rozwijamy naszą działalność poprzez otwieranie nowych filii w całej Polsce oraz poprzez oferowanie naszym Klientom nowych usług. Jesteśmy przekonani, że elektroosmoza jako idealny sposób na izolację przeciwwilgociową i zwalczanie grzyba znajdzie wielu nowych odbiorców.

Dołącz do tych, którzy wcale nie musieli prowadzić wykopów ani wydawać masy pieniędzy na izolację fundamentów i osuszenie budynku. Warto orientować się w nowoczesnych rozwiązaniach w walce z wilgocią – mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Zaoszczędzisz na czasie oraz na zainwestowanych w remont środkach finansowych. Może jeszcze nikt Ci o tym nie powiedział, ale izolacja nie musi się wiązać wielodniowym remontem, ogromnym wydatkiem i prowadzeniem wykopów. Elektroosmoza jest na to najlepszym dowodem.

Metoda elektroosmotyczna jest innowacyjną i sprawdzoną metodą izolacji przeciwwilgociowej całych budynków i fundamentów. Jej działanie jest imponujące. Wystarczy, że zamontujesz jedną stację w domu, a ochronisz przed wilgocią, stęchlizną i grzybem budynek wszerz i wzdłuż w zasięgu co najmniej 20 metrów! Jak to się dzieje? To dzięki falom elektromagnetycznym które wytwarza stacja. To one powodują, że cała wilgoć zebrana w murach budynku zaczyna „ulatniać się” w kierunku gruntu. Nie musisz robić nic więcej. Wystarczy zamontować i włączyć urządzenie, a izolacja zacznie działać i rozwiązywać Twoje problemy za Ciebie.

Ochrona elektroosmotyczna działa przez wiele, wiele lat. Nie musisz wymieniać stacji, nie musisz jej włączać i wyłączać. Podłączasz ją do prądu – i gotowe. Zużycie prądu przez nasze urządzenie to maksymalnie złotówka na miesiąc. To energooszczędny i niezawodny sprzęt, gdy mowa o izolacji przeciwwilgociowej fundamentów i osuszaniu ścian.

Elektroosmoza zapewnia:

  • ochronę przed wilgocią, która przetrwa lata
  • gwarancję zadowolenia z usługi
  • najtańsze i najskuteczniejsze rozwiązanie
  • szybkie, skuteczne, sprawdzone i naturalne działanie
  • bezpieczeństwo i komfort życia w domu

Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej

Dojazd gratis

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757