Sprzątanie po zmarłym

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne sprzątanie po zmarłym

W TRUDNYCH CHWILACH

 

Istniejemy po to, aby pomagać naszym Klientom. Rozumiemy Twoje potrzeby i zajmiemy się tym, czego samodzielnie nie wykonasz. Po odejściu bliskich nam osób, oprócz załatwiania całej masy formalności, musimy pamiętać o dezynfekcji przestrzeni po zmarłym. Jest to konieczny zabieg dla naszego zdrowia, bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego. Jeśli skontaktujesz się z nami, dobierzemy odpowiednie metody i termin specjalnie dla Ciebie.

ZROZUMIENIE I PROFESJONALIZM

Nie podejmuj się wyzwań, które leżą poza Twoimi kompetencjami. Kieruj się rozsądkiem. Dzięki nam nie musisz tracić swojego czasu i stawać przed trudnym wyzwaniem. Nasza firma zdezynfekuje dom po zmarłym – pozostawi go czystym i bezpiecznym. Zabieg wykonamy sprawnie, dyskretnie i profesjonalnie. Nie nadużywamy swoich kompetencji – robimy dokładnie to, w czym jesteśmy najlepsi i co zlecił nam Klient.

Nie pozwól zagnieździć się drobnoustrojom chorobotwórczym w Twojej przestrzeni!

Z łatwością uprzątniemy każde pomieszczenie po osobie zmarłej. Zrobimy to maksymalnie skutecznie i dokładnie. Nasi eksperci zadbają o każdy fragment powierzchni tak, aby dawał on świadectwo nie tylko wizualnego porządku, ale także STERYLNEJ czystości.

 

DLACZEGO MY?

 

Przy KAŻDYM zleceniu jesteśmy w 100% :

  • profesjonalni
  • dyskretni
  • lojalni wobec Klienta
  • punktualni i sprawni
  • dajmy 100% gwarancję satysfakcji z usługi

 

Twój dom wymaga dezynfekcji po zmarłej osobie? Zależy Ci na sterylnej czystości i bezpieczeństwie? Masz to w zasięgu ręki! Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, a przyjmiemy Twoje zgłoszenie ekspresowo. Jesteśmy liderem na rynku. Nikt nie zrobi tego lepiej niż my. Jesteśmy o tym przekonani.

Opinie klientów

Józefina

Wstydziłam się, ale niepotrzebnie. Panowie z tej firmy są bardzo kulturalni, dyskretni i dokładni. Zrobili dokładnie to, o co ich prosiłam. Nie wzięli dużo. Serdecznie dziękuję!

Krzysztof

Potwierdzam, że warto skorzystać z usługi. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Firma dba o dyskrecję i zadowolenie klienta.

Julia

Po śmierci męża nie miałam sił na cokolwiek. Znajoma poleciła mi Dezynfeusza. Nie żałuję – wszystko przebiegało bardzo szybko i sprawnie. Dziękuję za pomoc!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757