Fumigacja domów

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna fumigacja domów

Nawet jeśli nie słyszałeś o istnieniu miazgowców spuszczeli, wyschlików grzebykorożnych, zagwoździków fioletowych czy kołatków upartych…

FUMIGACJA DOMU TO OPŁACALNA INWESTYCJA

 

Czasem to, czego nie widzisz, wyrządza najgorsze szkody. Tak właśnie jest w przypadku działalności szkodników domowych. Insekty wgryzają się w podwaliny i konstrukcję Twojego domu i zjadają go od środka! Zapobiegnij temu i uchroń się przed stratami materialnymi. Zareaguj zanim będzie za późno. Zabieg fumigacji oferowany przez ekipę Dezynfeusza całkowicie wyeliminuje zagrożenie.

Niezależnie od tego, jaki gatunek szkodnika niszczy Twój dom i w jakim stadium rozwoju się znajduje – wyeliminujemy go skutecznie i szybko. Na czym polega fumigacja? W prostych słowach: na likwidowaniu szkodników drewna za pomocą gazu. Dzięki tej metodzie nie naruszymy w żaden sposób drewna, które odkażamy. Jest to najskuteczniejsza, absolutnie bezpieczna i NIEINWAZYJNA metoda radzenia sobie z insektami.

SKORZYSTAJ NA TYM

 

Zabieg ten wyeliminuje wszelkie szkodniki (w tym popularne korniki), które niszczą drewniane konstrukcje Twojego domu. A zamawiając fumigację w naszej firmie, dodatkowo uzyskasz:

  1. PROFESJONALNE I SZYBKIE WYKONANIE.
  2. GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI!
  3. DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH.
  4. KONTAKT Z NAJLEPSZYMI W KRAJU SPECJALISTAMI!
  5. PEŁNĄ DYSKRECJĘ!
  6. POTWIERDZONĄ WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ!
  7. MOŻLIWOŚĆ USTALENIA NAJDOGODNIEJSZEGO DLA CIEBIE TERMINU.
  8. DŁUGOTRWAŁY EFEKT, BEZPIECZEŃSTWO I SATYSFAKCJĘ!

KIEDY POWINIENEM DOKONAĆ FUMIGACJI MOJEGO DOMU?

 

Nasza fumigacja wyeliminuje szkodniki z drewnianych konstrukcji Twojego domu, ale aby zapobiec stratom materialnym najlepiej zainterweniować szybko. Przeprowadzamy fumigacje w domach starych i zupełnie nowych – tutaj nie ma reguły.

Zabieg ten stosuje się dla ochrony domu, jak i dla jego odkażania w trakcie inwazji szkodników. Dlatego każda pora jest dobra, aby zadzwonić do naszych ekspertów. Rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na pytania. Bo w końcu Twoje bezpieczeństwo i dach nad głową są tutaj najważniejsze!

Aby poznać jeszcze więcej interesujących Cię szczegółów, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. Czekamy na Ciebie!

Opinie klientów

Marcel

Gdy szkodniki drewna zaatakują dach to nie ma innej metody, jak tylko fumigacja. Jestem budowlańcem i za każdym razem, gdy widzę, że dach, który remontuję jest w opłakanym stanie, dzwonię po Dezynfeusza. W ten sposób mam pewność, że moja praca nie pójdzie na marne.

Kinga

Zamówiłam fumigację domu dla mojej babci. Jej drewniane małe mieszkanko zaatakowały jakieś dziwne małe robaczki. Panowie bardzo szybko przyjechali. Babcia musiała tylko na godzinę opuścić dom, a gdy wróciła nie było śladu po ich interwencji ani po robakach. Jesteśmy bardzo zadowolone z efektu i serdecznie wszystkim polecamy tę firmę!

Małgorzata

Korzystałam z fumigacji wykonywanej przez Dezynfeusza. Muszę przyznać, że panowie są bardzo dokładni i uczciwi. Otrzymałam też gwarancję na wykonaną usługę, z czego jestem bardzo zadowolona. Mam 100% pewność, że to porządna i profesjonalna firma.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757