Fumigacja silosów

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna fumigacja silosów – Usługa chwilowo niedostępna

ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO ZYSKI

 

 

Jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą? Jeśli tak, nie marnuj swojego czasu i zainwestowanych pieniędzy. Zadbaj o swoje zbiory i pomyśl o fumigacji silosów. Gruntowne oczyszczenie magazynów materiałów sypkich jest obowiązkowym zabiegiem. Nie ma innego sposobu na ochronę Twoich zbiorów przed zniszczeniem czy inwazją szkodników!

Dzięki fumigacji oferowanej przez Dezynfeusza, Twoje zbiory będą miały najwyższą jakość. Co za tym idzie, staną się bardziej wartościowe dla nabywców. W branży rolniczej i magazynowej działamy od wielu lat. Nawiązaliśmy kontakty z setkami przedsiębiorców. Zabieg fumigacji silosów zlikwiduje szkodniki w każdej formie – larwalnej i dorosłej. Dzięki nam masz po prostu pewność, że magazynowane zbiory są bezpieczne.

 

NIE BĄDŹ MĄDRY PO SZKODZIE!

 

 

Fumigacja silosów ma ogromne znaczenie dla całego procesu produkcji żywności.  Dezynsekcja jest obowiązkowym zabiegiem dla tych, którym zależy na zyskach i jakości zbóż. Zapomnij o szkodnikach magazynowych! Jako odpowiedzialny przedsiębiorca powinieneś skorzystać z naszej usługi i zyskać:

 

  1. PEWNOŚĆ, ŻE ŻADNE SZKODNIKI NIE ZAATAKUJĄ ZBIORÓW.
  2. NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRZECHOWYWANEGO ZBOŻA!
  3. PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM WYKONANIA.
  4. SZYBKIE I SKUTECZNIE WYELIMINOWANIE INSEKTÓW.
  5. CZYSTE I SPEŁNIAJĄCE NORMY SILOSY.
  6. GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI!
  7. KONTAKT I PORADĘ NAJLEPSZYCH W POLSCE SPECJALISTÓW.
  8. DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH ŚRODKÓW FUMIGUJĄCYCH.
  9. PEWNOŚĆ, ŻE ZABIEG NIE WPŁYNIE NEGATYWNIE NA ZBOŻE!
  10. POTWIERDZONĄ SKUTECZNOŚĆ!

DLACZEGO MY?

 

 

Fumigacja i dezynsekcja to nasza specjalność. Dokonaliśmy tysiące zabiegów fumigacji silosów i magazynów i pozbyliśmy się już wielu gatunków szkodników! Od lat jesteśmy liderem w branży usług DDD i swoje zadania zawsze wykonujemy z należytą starannością i rzetelnością. Naszym Klientom oferujemy 100% gwarancję satysfakcji z usługi.

Nie jesteś jeszcze przekonany o naszej skuteczności? Nasi Klienci zgodnie potwierdzają, że po zabiegu zboże przechowywane w silosach ma doskonałą jakość i jest całkowicie wolne od wszelkich szkodników. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na nie wszystkie.

Zapobiegnij zniszczeniu magazynowanych zbóż.

Pozbądź się szkodników.

Przekonaj się o naszej skuteczności.

Opinie klientów

Przemek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Adrian

Specjaliści Dezynfeusza pozbyli się owadów z moich silosów na paszę. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie!

Ryszard

Jestem odpowiedzialnym producentem żywności i dlatego regularnie fumiguję silosy z Dezynfeuszem! Efekty są doskonałe i dodatkowo mam pewność, że moja żywność ma najwyższą jakość i jest bezpieczna! Polecam.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757