Usuwanie korników

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie korników

CHROŃ DREWNO

 

Jeśli Twoje meble, altana, przestrzeń, w której żyjesz padły ofiarą działalności korników, Dezynfeusz może Ci pomóc. Usługa fumigacji będzie najrozsądniejszym krokiem w walce z tymi szkodnikami. Nie trać czasu i uchroń drewniane obiekty przed całkowitą destrukcją. Nasi specjaliści usuną korniki w sposób skuteczny i profesjonalny.

Skorzystanie z naszych usług, to opłacalna inwestycja. Nie tylko pozbędziemy się insektów z drewna, ale również zapobiegniemy ich rozprzestrzenianiu się i rozmnażaniu. Tylko w ten sposób możesz zapobiec powrotowi korników i kolejnym, niepotrzebnym wydatkom.

Skontaktuj się z nami bezzwłocznie, jeśli problem korników dotknął właśnie Ciebie lub powiedz o nas swoim znajomym!

WIEMY, JAK DBAĆ O PRZEDMIOTY

 

Fumigacja jest najskuteczniejszą metodą walki z kornikami dewastującymi drewno. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: tylko w ten sposób możemy pozbyć się szkodników, a równocześnie nie uszkodzić przedmiotu niszczonego przez nie. Dzięki specjalistycznym rozpylaczom i preparatom, możemy zapewnić Ci satysfakcję z naszej usługi. Zatrzymamy drążenie tuneli przez korniki w trybie natychmiastowym – zaraz po Twoim zgłoszeniu, zajmiemy się sprawą.

 

JAKIE MASZ Z TEGO KORZYŚCI?

 

  • eliminujesz szkodniki drewna, raz na zawsze

  • zapewniasz bezpieczeństwo dla użytkowników przestrzeni

  • przeprowadzimy potrzebny zabieg fumigacji nawet w ekstremalnych warunkach (np. na poddaszach, krokwi dachowej, etc.);

  • masz pewność, że przedmioty poddawane fumigacji pozostaną w stanie niezmienionym. Wiemy, jak dbać o Ciebie i Twoje mienie!

Wyróżniamy się profesjonalizmem i doświadczeniem. Wielu naszych Klientów zaufało nam w pełni i nie zawiodło się na nas. Co więcej, możemy poręczyć za najwyższą jakość naszych usług. Zleceniodawca otrzymuje 100% gwarancję satysfakcji z zabiegu. Nasi specjaliści nie spoczną, póki nie rozwiążą problemu.

DOŁĄCZ DO GRONA SZCZEŚLIWYCH KLIENTÓW

 

Z przyjemnością przyjmiemy Twoje zlecenie. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub wyślesz e-mail. Reagujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Ocal swoje meble i drewniane konstrukcje dachów. Zabezpiecz się przed kolejnym atakiem korników.

Usługa fumigacji jest naszą specjalnością. Wykonujemy ją od wielu lat. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę o ochronie drewna i jesteśmy przekonani, że możemy Ci pomóc.

Myślimy o naszych Klientach. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy dyskretnie, szybko i sprawnie. Cenimy punktualność i rzetelność naszych pracowników. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Zapomnij o kornikach. Żyj w domu wolnym od intruzów. 

Opinie klientów

Miłosz

Przez wołki korniki już myślałem, że wszystkie meble trzeba będzie wyrzucić. Jednak najpierw zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że meble w ogóle nie zostały uszkodzone! Serdecznie dziękuję!

Malwina

Ci Panowie potrafią skutecznie pozbyć się korników. W ten sposób ocalili mój zabytkowy stół. Dziękuję!

Marcin

Warto zlecić tej firmie eliminację korników, bo pracownicy mają do tego uprawnienia, wiedzę i przede wszystkim doświadczenie! W dodatku udzielają bezpłatnych porad i nie trzeba długo czekać. Polecam.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757