Usuwanie szczurów

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie szczurów

SZCZUROŁAPACZE DOSKONALI

To my! Szczury przyprawiały o dreszcze i mdłości nie jednego z naszych Klientów. Ci jednak mogą już odetchnąć spokojnie, bo mają to za sobą.

Prawda jest taka: nawet jeśli nie boisz się ich, szczurza plaga na terenie lub w pobliżu Twojego domu czy pracy, może zamienić Twoje życie w koszmar.  Te gryzonie są nie tylko szkodliwe, ale również bywają agresywne.

Mogą stanowić realne zagrożenie dla naszych zwierząt domowych, ale również nas samych i naszych dzieci.

Jeśli zobaczyłeś jednego szczura to wyraźny sygnał, że w pobliżu jest ich pięć razy więcej. To zwierzęta stadne i dobrze zorganizowane. Nie panikuj. Zareaguj szybko.

DERATYZACJA TO JEDYNA SKUTECZNA METODA.

Szczury świetnie przystosowują się do nowych warunków. I znajdą pożywienie wszędzie. Zdemolują śmietniki i spiżarnie. Niedługo zaczną grasować po Twoim domu. Jeśli spróbujesz je przegonić – mogą nie zareagować i bez ogródek pustoszyć Twój dom.

Odkąd szczury legną się w dużych miastach, stały się poważnym problemem dla jego mieszkańców. Szukasz szybkiego, skutecznego i niedrogiego rozwiązania? Mamy je!

METODĄ PRÓB…

JEŚLI PRÓBOWAŁEŚ TEGO…

  • trutki na szczury
  • pułapki
  • pomoc kota
  • pasty na szczury
  • beczka z wodą

TO ZNACZY, ŻE NIE UPORAŁEŚ SIĘ ZE SZCZURAMI!

Szczury są niebywale inteligentne. Nie zjedzą trutki lub uodpornią się na nią. Stosowanie cyjanku lub arszeniku jest skrajnie niebezpieczne. Wyobraź sobie, że substancja dostaje się w ręce dzieci! Czy nadal chcesz ryzykować i eksperymentować?

DYSKRETNA DERATYZACJA

Zapewne dostałeś już setki rad od znajomych i internautów jak poradzić sobie ze szczurami. Nasi specjaliści sprawdzili już wszystkie sposoby i scenariusze. Znamy szczury, ich możliwości przystosowawcze i spryt. Deratyzacja oszczędzi Ci nerwów oraz pieniędzy. Zareaguj zanim szczury zalęgną się u Ciebie na dobre.

W ten sposób zyskasz pewność, że Twoje bezpieczeństwo nie zostanie narażone oraz otrzymasz gwarancję 100% satysfakcji! Nie narazisz się także na niepotrzebne spekulacje sąsiadów, ponieważ jako profesjonaliści dbamy o pełną dyskrecję!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu, więc jesteśmy w stanie pomóc Ci błyskawicznie. Wystarczy jeden telefon lub wypełniony formularz, a będziesz mógł zrzucić z własnego karku „szczurze” kłopoty.

Zadzwoń i skończ ze szczurami!

Opinie klientów

Olgierd

Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się szczurów co do jednego, to jeszcze zrobili to tak, że nikt o niczym się nie dowiedział! Serdecznie dziękuję!

Marta

To prawda, że szczury się uodporniły. Jednak Dezynfeusz jest niezawodny. Szybko, dyskretnie i skutecznie pozbył się szczurów z mojej piwnicy. Dziękuję!

Adrianna

Profesjonalna deratyzacja od razu rozwiązuje problem szczurów. Nie trzeba długo czekać, ani obawiać się o wysokie koszty. Oby wszystko było tak łatwe i przyjemne jak współpraca z tą firmą.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757