Zwalczanie gołębi

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie gołębi

PRZYGRUCHAJ SOBIE…CZYSTOŚĆ!

 

Gołębie to element polskiego krajobrazu. Są wszędzie i osiedlają się absolutnie wszędzie. Niestety, gołębie przeszkadzają Tobie i wielu innym w dbaniu o czystość parapetów i balkonów. Ich odchody nie tylko sprawiają, że parapet wygląda nieestetycznie, ale również zaczyna brzydko pachnieć. Ptaki te robią też sporo hałasu. Możemy jednak temu zaradzić. Nie patrz bezsilnie na swój zdewastowany parapet, dach, strop czy balkon. Możemy Ci pomóc od ręki!

Masz już dosyć? Nie radzisz sobie ze sprzątaniem gołębich odchodów? Ich zapach przyprawia Cię o mdłości? To doskonale trafiłeś! Pomogliśmy już tysiącom takich osób!

INNOWACYJNOŚĆ W SPORZE Z GOŁĘBIAMI

 

STOP, PTAKI! To nasza odpowiedź na Twoje oczekiwania. Zainteresowany? Nasza innowacyjna metoda odstraszania gołębi polega na zamontowaniu specjalnej instalacji. To właśnie ona uniemożliwi siadanie ptakom na danej powierzchni. Dzięki temu unikniesz kontaktu nie tylko z samymi ptakami, ale przede wszystkim z ich odchodami, które mogą być toksyczne i niebezpieczne dla zdrowia. Zapomnij o wielogodzinnym czyszczeniu parapetów i balkonu. Dzięki naszej instalacji nawet mucha na nim nie siądzie. A co dopiero…gołąb!

DEZYNFEUSZ STAŁ SIĘ LIDEREM NA RYNKU, PONIEWAŻ CHARAKTERYZUJE NAS:

 

  • HIGIENA I CZYSTOŚĆ,
  • BEZPIECZEŃSTWO DLA ŻYCIA I ZDROWIA,
  • WYELIMINOWANIE ŹRÓDŁA BAKTERII I WIRUSÓW,
  • ZAPOBIEŻENIE EPIDEMII,
  • SZYBKIE I PROFESJONALNE OCZYSZCZENIE POWIERZCHNI,
  • GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI,
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM,
  • POMOC SPECJALISTÓW NAJLEPSZYCH W CAŁEJ POLSCE,
  • PEŁNA DYSKRECJA

 

SZUKASZ ROZWIĄZANIA?

 

Już nie musisz tego robić dłużej. Znalazłeś odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Nie ma lepszych od nas! Dlatego nie wahaj się dłużej i ułatw sobie życie dzięki naszej instalacji.

Od lat zajmujemy się montażem instalacji STOP PTAKÓW i wiemy, jak zrobić to skutecznie i profesjonalnie. Posiadamy do tego wszelkie potrzebne kwalifikacje oraz umiejętności. Dodatkowo jako jedyni, udzielamy gwarancji 100% satysfakcji! Cieszymy się pulą samych pozytywnych opinii o naszych usługach, dlatego zadbamy, abyś Ty również czerpał maksymalne korzyści i ogromną satysfakcję!

Gołębie brudzą i hałasują? Niech robią to gdzie indziej!

Opinie klientów

Andrzej

Zamówiłem montaż stop ptaków i problem gołębi zniknął! Zero hałasu, zero piór, zero sprzątania. Było warto.

Klaudia

Miałam już dość codziennego mycia balkonu i parapetów. Dezynfeusz rozwiązał ten problem raz na zawsze. Panowie zrobili to szybko, dokładnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolona.

Artut

W tej firmie klientów traktuje się z szacunkiem. Sam ustalasz sobie termin, a sam montaż stop ptaków i sprzątanie odchodów odbywa się bardzo szybko i dokładnie. Szczerze polecam, bo to uczciwi ludzie.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757