Zwalczanie kuny domowej

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kuny domowej

WYPROŚ KUNĘ

 

Kuna domowa to niewielki drapieżnik przypominający wyglądem łasicę. Jest niebywale płochliwa i trudno uchwytna. Pomimo iż nie wygląda na groźne stworzenie, potrafi wyrządzić poważne szkody materialne. Pozbądź się jej zanim zdewastuje doszczętnie Twój ogród, garaż, strych lub nawet samochód! Kuna bardzo chętnie zadomowi się na Twoim terenie, a jeśli już dojdzie do tego, zrobi wszystko, żeby jak najdłużej przynosić Ci zmartwienie.

Słyszysz w nocy dziwne dźwięki dobiegające ze strychu lub garażu? Spokojnie, nie panikuj. To prawdopodobnie kuna domowa buszująca w Twoim domu. Jeśli towarzyszy temu nieprzyjemny zapach, możesz mieć już pewność.

DEZYNFEUSZ  – ŁOWCA KUN

 

Otwarcie przyznajemy, że schwytanie tak płochliwego szkodnika jest bardzo trudne. Żeby tego dokonać trzeba mieć wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt. Bez tych dwóch czynników sprawczych, wyganianie kuny może być wyłącznie zabawą nieprzynoszącą efektów.

Nasi eksperci kochają takie wyzwania. Z przyjemnością przyjmą Twoje zlecenie i zapobiegną stratom materialnym i nieprzespanym nocom.

O KORZYŚCIACH

 

Każdego miesiąca przyjmujemy od kilkunastu do kilkudziesięciu zgłoszeń kuny w domu. Najczęściej jej ofiarami padają mieszkańcy domów jednorodzinnych. Strych to ulubiona kryjówka kun! Wiemy, jak przegonić kunę i przynieść Ci korzyści. Nie martw się, schwytamy kunę i wypuścimy ją z dala od Twojego domu. Mamy świadomość, że kuny są objęte ochroną i nie można ich krzywdzić. Kochamy zwierzęta i staramy się zadowolić naszych Klientów w skuteczny, ale i humanitarny dla zwierząt sposób.

Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nasza skuteczność jest potwierdzona przez wielu Klientów, a Ty jesteś zabezpieczony 100% gwarancją satysfakcji!

 

W CHOWANEGO? 

 

Pierwsza próba samodzielnego schwytania kuny może być zabawna. Kolejne już niekoniecznie. Szczególnie, że każdy dzień zwłoki przyniesie kolejne straty i uszkodzenia. Narażanie kuny na stres też nie jest najlepszym pomysłem. Zwierzę przybłąkało się na strych bez rozmysłu. Należy je wyprosić i zwrócić ją naturalnemu środowisku.

Nie warto samemu męczyć się z tym problemem. Dlatego niezwykle cieszymy się, gdy nasi Klienci mogą nareszcie odetchnąć z ulgą i z uśmiechem pożegnać naszych ekspertów.

PRZYJMIEMY CIĘ W KAŻDEJ CHWILI

 

Wystarczy, że zadzwonisz lub wypełnisz formularz. Zwalczanie kuny domowej to w naszej ofercie standard. Zrobimy to szybko, nie ma potrzeby, żeby zwlekać. Oczywiście udzielimy Ci gwarancji 100% satysfakcji. I pozostaniemy dyskretni.

Z przyjemnością przyjmiemy Twoje zlecenie. Termin jego wykonania jest zależny wyłącznie od Ciebie. Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego jesteśmy liderem na rynku DDD w Polsce. Dziękujemy za zaufanie i służymy pomocą!

 

 

 

Opinie klientów

Piotrek

Kuna już dłużej nie grasuje na moim strychu. Dezynfeusz załatwił sprawę bardzo szybko i profesjonalnie. Byłem zaskoczony tak niską ceną, ale powiedziano mi, że to „standard w ich ofercie”.

Darek

Sam nie poradziłem sobie z kuną. Eksperci Dezynfeusza wyprosili zwierzę z mojego domu a ja już nie muszę się martwić ani o strych, ani o samochód. Polecam.

Bartosz

Wiele firm próbowało jakichś dziwnych metod, ale dopiero Dezynfeusz pozbył się kuny z mojego garażu. Są naprawdę skuteczni i w dodatku ich usługi nie są drogie!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757