Zwalczanie kretów

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kretów

KRETY NA BACZNOŚĆ!

 

Specjaliści Dezynfeusza są już w drodze! Tak się składa, że znamy te szkodniki jak własne kieszenie. Z kretami mamy do czynienia na co dzień. Aż trudno nam zliczyć, ile razy już pomogliśmy właścicielom domów, działek i ogrodów.

Krety w swej niestrudzonej pracy są bardzo sumienne. Dla naszych Klientów znaczy to tyle, że są uporczywe i szkodliwe dla ogrodu. Niestety, jeśli krety na terenie Twojego ogrodu urządziły sobie swój główny bastion, musisz temu szybko zapobiec. Zależy Ci na czasie? Jesteśmy do usług.

Te małe, czarne zwierzątka drążą kilkudziesięciometrowe kanały w ciągu jednego dnia! Efektem ich uporczywej pracy są zniszczone rośliny, trawniki i zdewastowany ogród!

 

DOBRE RADY

 

Wiele osób pyta naszych ekspertów, co sądzą na temat różnych domowych metod i czy są one w ogóle skuteczne. Cóż, nasi eksperci zawsze odpowiadają na te pytania zgodnie z prawdą. Niestety, nie można skutecznie wytępić kretów za pomocą:

 

 • psów
 • odstraszacza kretów i fal dźwiękowych
 • siatek z tworzywa sztucznego
 • wiatraczków w kretowisku
 • ziół i zapachów

 

Czasem możesz mieć jedynie złudne wrażenie, że udało Ci się wyprosić kreta z Twojego ogrodu, ale szkodnik i tak powróci i ujawni swoją obecność nawet po kilku dniach. Ze zdwojoną siłą. Zapobiegnij temu i nie marnuj pieniędzy!

Chciałbyś zaaranżować swój ogród i cieszyć się nim? Krety Ci w tym nie przeszkodzą, jeśli zdecydujesz się je wyplenić z Dezynfeuszem! Nasi specjaliści opracowali metody, które po prostu są skuteczne. Możemy pochwalić się naszą kadrą. Pracownicy Dezyfeusza w walce z tymi szkodnikami są niezawodni i dyskretni! Potwierdzają to również już tysiące osób, które skorzystały z naszej pomocy.

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ

 

Sprzedawcy odstraszaczy i  środków chemicznych „eliminujących” krety, będą przekonywać Cię o skuteczności preparatów. Nie daj się nabrać. Nie marnuj czasu i pieniędzy. Zapomnij o trutkach i innych absurdalnych pomysłach. Krety nie stanowią dla nas problemu.

To, co możemy Ci zaoferować przyniesie Ci zysk. Sam się przekonaj, że współpraca z Dezynfeuszem to:                   

 • bezpieczeństwo i pewność,
 • piękny wygląd roślin i trawników,
 • gwarancja 100% satysfakcji!
 • długotrwały efekt,
 • potwierdzona skuteczność!
 • kontakt z najlepszymi w kraju specjalistami!

 

Jeśli przekonaliśmy Cię – zrób pierwszy krok. Nasza firma powstała, by spełnić Twoje oczekiwania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz. Termin zostanie ustalony na podstawie Twojej dostępności. Pamiętaj: cechuje nas skuteczność i dyskrecja. Zlecenie zostanie zakończone dopiero wtedy, kiedy ujrzysz efekty naszej pracy. Krety znikną jak kamfora!

 

Opinie klientów

Basia

Dzięki Dezynfeuszowi żaden kret nie niszczy już dłużej moich roślin. Serdecznie dziękuję za pomoc!

Michał

Rozprawiłem się skutecznie z kretem i moje warzywa są już bezpieczne. Na interwencję Dezynfeusza nie musiałem długo czekać, a i samo odstraszanie kreta trwało bardzo krótko. Jestem w pełni zadowolony z efektu.

Patrycja

Nie ma nic gorszego niż ciągle nowe kopce na pięknym, zadbanym trawniku. Nie ma też nic lepszego niż Dezynfeusz – szybkie, skuteczne, profesjonalne i niedrogie rozwiązanie tego problemu. Polecam!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757