Usuwanie wołków zbożowych

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie wołków zbożowych

WOŁKI W MĄCE?

 

Niewielkich rozmiarów żuki uwiły sobie gniazdko w Twojej żywności? Nie jesteś pewien, co to? Nasi Klienci coraz częściej proszą nas o pomoc z wołkami zbożowymi i ryżowymi. Wołki, których skuteczną likwidacją zajmuje się Dezynfeusz, to uporczywe i niszczycielskie stworzenia.

Najgorsze jest jednak to, że niweczą one nie nie tylko pracę właścicieli magazynów i silosów wypełnionych plonami. Sądziłeś, że ten problem Cię nie dotyczy? Jesteś w błędzie.

Te insekty uwielbiają także zwykłą papierową torbę z mąką czy niedomknięte pojemniki z ryżem. Wołki zbożowe występują również w domach! Dziwna ćma wyleciała z Twojego pojemnika z ryżem? To nie ćma! Uważaj, wołki zaatakowały Twoje mieszkanie.

 

DOBRY PRZEPIS?

 

 

Właściwie każda przechowywana żywność jest zagrożona napaścią przez wołki. Czy chciałbyś jeść żywność zainfekowaną przez te insekty? Wołki rozmnażają się błyskawicznie. Dlatego trzeba działać bardzo szybko i profesjonalnie.

Samica tego szkodnika składa jaja w ziarnach. Selekcjonuje je szybko a później wgryza się w nie, pozostawiając po sobie dojrzewającą larwę. Nieświadomi tego ludzie, jedzą żywność wraz z wołkami w larwalnym stadium rozwoju. Chcesz tego uniknąć? Pomożemy!

Jedynym rozsądnym krokiem jest przeprowadzenie gruntownej dezynsekcji. Daj nam pole do popisu!

Jeśli już stwierdziłeś, że insekty pożerają Twoje zbiory i żywność, zareaguj szybko. Nawet jeśli masz tylko podejrzenie inwazji, warto to sprawdzić. Nasi eksperci rozwieją Twoje wątpliwości. Pamiętaj: Czas to pieniądz. Szczególnie w tym przypadku. Zmarnowana żywność może Cię drogo kosztować.

NIE TRAĆ CZASU!

 

Te sposoby nie przyniosą efektów:

  • trzymanie ziaren w lodówce
  • działanie na nie wysoką temperaturą
  • wietrzenie mieszkania
  • przetrząsanie ziaren
  • mycie szafek
  • urządzenia emitujące fale-odstraszacze

 

ZDECYDOWAŁEŚ?

 

To dobra decyzja. Pomyśl o swoim zdrowiu i higienie żywności. Szanuj owoce swojej pracy! Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą czy mieszkańcem domu zaatakowanego przez wołki – służymy radą i skuteczną pomocą. Skontaktuj się z ekspertami Dezynfeusza – dobierzemy odpowiedni plan działania. 

Możesz na nas liczyć. Podejmiemy się wykonania zlecenia szybciej niż myślisz. Zlikwidujemy wołki i nie zaszkodzimy zbiorom. Od wielu lat współpracujemy z firmami magazynującymi zboże i pomagamy im osiągać najlepsze efekty. Dezynsekcja domu to dla nas pestka.

Wykonana przez nas dezynsekcja zagwarantuje Ci wolność od insektów i pełne bezpieczeństwo! W ten sposób ocalisz swoje przyszłe plony od szkodników i nie narazisz się na straty. Otrzymasz też gwarancję 100% satysfakcji jako dowód naszej dokładności i profesjonalizmu.

 

Opinie klientów

Marek

Przez wołki zbożowe już myślałem, że całe plony pójdą na marne. Jednak zadzwoniłem do Dezynfeusza, Panowie przyjechali już na drugi dzień i nie dość, że pozbyli się insektów to jeszcze zrobili to tak, że zboże nadal nadawało się do produkcji! Serdecznie dziękuję!

Barbara

Jako właściciel hurtowni nawiązałam z tą firmą stałą współpracę. Nigdy nie napotkałam na żadne kłopoty. Panowie przyjeżdżają natychmiast po zgłoszeniu. Działają bardzo solidnie i przede wszystkim uczciwie! Szczerze polecam tego partnera.

Adrian

Żeby pozbyć się wołków potrzeba prawdziwych specjalistów i sprawdzonych metod. Dezynfeusz to potrafi i sam się o tym przekonałem. Polecam!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757