Usuwanie pszczół

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie pszczół

NIE KUŚ LOSU

 

O tym, jakie niebezpieczeństwa grożą tym, którzy zignorują gniazdo pszczół dzikich lub miodnych w swoim pobliżu, nawet nie trzeba mówić. Dopóki pszczoły mieszkają we własnym ulu, nie stwarzają zagrożenia dla ludzi. Są pod opieką pszczelarzy, którzy kontrolują ich działalność i znają zachowania pszczół.

Pszczoły jednak osiedlają się nie tylko w ulach. Bardzo często zdarza im się zakładać gniazda na balkonach, strychach, na działkach i w naszych ogrodach. Nie warto kusić losu. Pszczoły mogą zaatakować człowieka bez wyraźnej przyczyny. Będą bronić gniazda i królowej bez litości dla napastnika.

Te pożyteczne owady często źle interpretują zachowanie ludzi. Trudno mieć im to za złe, dlatego należy likwidować ich gniazda natychmiastowo, zanim się pomylą. Jeśli zbliżysz się do strychu, na którym pszczoły założyły gniazdo, możesz zostać ich celem. Nawet dziecko bawiące się w ogrodzie może zostać wzięte za zagrożenie. Z całego serca życzymy naszym Klientom, aby nie doszło do takich zdarzeń, dlatego reagujemy błyskawicznie na każde takie zlecenie.

 OBRONA I ATAK

Szczególnie w okresie wakacji pszczoły przysparzają problemów naszym Klientom. Na szczęście Dezynfeusz jest niezawodny. Za każdym razem staramy się przede wszystkim uspokajać i zachęcamy, aby samemu nie podejmować żadnych działań.

Unikaj kontaktu z owadami. Nie usuwaj gniazda samodzielnie. To najgorsze, co możesz w tej sytuacji zrobić! Zdecydowanie odradzamy. Nie masz szans z rojem pszczół. 

Jeśli nie jesteś pszczelarzem i nie posiadasz skafandra z certyfikatem jakości, nie możesz usunąć gniazda. By to zrobić potrzebne są doświadczenie i wiedza. Jeśli jesteś uczulony na ukąszenia pszczół, możesz opuścić na jakiś czas obiekt, w którym znajduje się gniazdo. Zadzwoń do nas szybko, a przyjedziemy tego samego dnia!

PSZCZOŁY, PROSIMY OPUŚCIĆ TEN OBIEKT!

 

Naszego fachu uczyliśmy się od najlepszych. W naszej firmie zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem. Mają one swoje sposoby na to, żeby skutecznie i bezpiecznie wyprosić pszczoły z Twojego domu czy ogrodu i przenieść je do pasieki lub specjalnych domków dla nich. Dezynfeusz wie, jak ważne i pożyteczne dla środowiska są pszczoły. Chcemy rozwiązać Twój problem i działać na korzyść środowiska naturalnego. 

Nie panikuj. Zaraz będziesz miał to za sobą. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz.

Eksperci Dezynfeusza szybko i skutecznie rozwiążą problem pszczół w Twoim otoczeniu. Dodatkowo przywrócą Ci dawne bezpieczeństwo i udzielą gwarancji 100% satysfakcji! Powierzenie tej misji naszym specjalistom wcale nie kosztuje dużo, a w zamian przynosi szybkie i profesjonalne rozwiązanie problemu.

Zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie!

Opinie klientów

Jarek

Dezynfeusz bardzo szybko pozbył się pszczół z mojego ogrodu. Panowie ich nie zabili, tylko bezpiecznie przetransportowali do ula. To są profesjonaliści!

Melania

Firma działa szybko i profesjonalnie. Gołym okiem widać, że to rozsądne i odpowiedzialne osoby. Pszczoły zostały wyproszone z mojego strychu, skąd trafiły prosto do pobliskiego pszczelarza. Dziękuję za pomoc!

Antek

Jestem zadowolony z usługi. Od razu dostałem gwarancję, a problem rzeczywiście został skutecznie rozwiązany. Taką firmę mogę polecić!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757