Usuwanie pluskwy domowej

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie pluskwy domowej

ROZDANIE PO TRZY

 

To dość charakterystyczne zagranie dla pluskiew. Ich ugryzienia są dostrzegalne gołym okiem i łatwe do rozpoznania. Występują po trzy lub cztery w prostej linii. Jeśli zauważyłeś na ciele opisane wyżej symptomy, a co więcej dostrzegłeś ślady krwi na pościeli…mamy dla Ciebie przykrą wiadomość. W Twoim domu znajdują się krwiożercze pluskwy!

Mamy nadzieję, że nigdy nie miałeś okazji na własne oczy przekonać się jak wygląda pluskwa domowa. To dość odrażający widok. Jednak zdążyliśmy się na niego uodpornić – my widzieliśmy te owady już tysiąc razy i wiemy, jak sobie z nimi poradzić.

JAK ROZPOZNAĆ PLUSKWY?

 

Oprócz tego, że zauważyłeś swędzącą i uciążliwe ugryzienia na ciele, jest jeszcze kilka oznak inwazji pluskiew w Twoim domu. Przyjrzyj się swojemu łóżku, wezgłowiu, pościeli. Tam mogły pozostawić po sobie znaki rozpoznawcze.

  • ślady krwi na bieliźnie, odzieży i pościeli (przygniecione osobniki wypluwają krew)
  • charakterystyczny mdławy zapach
  • martwe osobniki w okolicach łóżka
  • pozostawione powłoki po linieniu
  • ciemnobrunatne odchody

 

SKĄD JA WAS MAM?

 

Pluskwy mogą trafić do Twojego domu z każdego miejsca na świecie. One bardzo lubią podróżować. Najczęściej przyjeżdżają wraz z Tobą z pobytu w hotelu, w akademiku lub z innej placówki, gdzie ciągle przewijają się setki osób. Na dobrą sprawę, pluskwa mogła się przedostać do Twojego plecaka nawet w autobusie.

Uwaga! Pluskwy przenoszone są również w odzieży – nowej oraz używanej. Zanim ją wypierzesz, pluskwy zdąża rozgościć się w Twoim domu i łóżku.

 

ZADZWOŃ, PÓKI CZAS

 

Jeśli już walczysz z problemem pluskiew, zrób to z głową. Nie wyrzucaj mebli i pościeli! Nie zrywaj podłóg! To wcale nie zaszkodzi tym krwiopijcom!

 

Jedyne, co możesz zrobić to:

  1. Niezwłocznie wezwij naszych ekspertów
  2. Przedmioty zarobaczone okryj szczelnie folią 
  3. Zaufaj naszym specjalistom i rozluźnij się
  4. Pożegnaj naszą ekipę z uśmiechem i zapomnij o pluskwach na zawsze.

 

Nie popełniaj tych samych błędów co inni. Nie zwlekaj z wezwaniem ekipy Dezynfeusza. Pluskwy szybko opanują Twój dom, a Ty pogryziony i zatroskany nie będziesz mógł znaleźć wyjścia z opresji.

Po co doprowadzać do tego? Kieruj się rozsądkiem – Dezynfeusz zlikwiduje intruzów. Jeśli wezwiesz nas dziś – już niebawem zaśniesz spokojnie. Zainteresowany? Czekamy na Twoje wezwanie!

 

Opinie klientów

Iza

Kilka miesięcy bezskutecznie walczyłam z pluskwami. Wyrzuciłam wszystkie ubrania, nawet meble, a robaki i tak zostały. Dopiero interwencja Dezynfeusza pomogła. Panowie wytępili robactwo i dziś nie ma po nich ani śladu. Szkoda, że od razu nie zdecydowałam się na ich pomoc, bo działają naprawdę szybko i przede wszystkim niedrogo!

Jarek

Zamówiłem tych specjalistów do usunięcia gniazda os. Załatwili sprawę bardzo szybko. Widać że są naprawdę przeszkoleni i doświadczeni w tego typu akcjach. Aż byłem zdziwiony, że usługa kosztowała tak mało, ale jak sami mi powiedzieli „to standard w ich ofercie”. Dziękuję i polecam!

Nina

Dezynfeusza polecili mi znajomi i dzisiaj ja robię to samo, ponieważ ci panowie w mgnieniu oka znaleźli i rozwiązali problem prusaków w moim mieszkaniu! I nareszcie moje życie wróciło do normy i nie muszę się już wstydzić, gdy ktoś mnie odwiedza.. Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną pomoc!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757