Zwalczanie kleszczy

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kleszczy

„K” JAK KLESZCZ! „B” JAK…?

 

Borelioza. Słyszałeś już o tym? Znów trąbią w radio i telewizji o pladze zachorowań w całej Polsce? Wcale się temu nie dziwimy i zależy nam na tym, aby temu zapobiec. Sprawa jest nad wyraz poważna. Jak chcesz się się uchronić przed ugryzieniem kleszcza i boreliozą? Słomiany kapelusz i emulsja na insekty może nie wystarczyć. Decyzję pozostawiamy oczywiście naszym Klientom.

Kleszcz, który zagnieździł się pod skórą może być niezauważalny. Czasem atakują one skórę głowy lub pachwiny. Niektóre ofiary insektów wiele tygodni żyją w nieświadomości. I właśnie to okazuje się dla nich zgubne. Ślina i wymiociny kleszcza, które trafiają pod naszą skórę to źródło bakterii, powodujących boreliozę. Skutki są naprawdę niebezpieczne dla człowieka. Grozi nam zapalenie mięśnia sercowego, porażenie nerwów obwodowych czy niedowład ciała.

 

ZAPOBIEGNIJ TEMU

 

Dezynfeusz znalazł sposób na to, aby zmniejszyć do minimum zagrożenie związane z kleszczami. Wystarczy, że zdecydujesz się na naszą pomoc. Przeprowadzimy gruntowną dezynsekcję otaczającego Cię terenu, więc będziesz miał pewność, że kleszcz nie zaatakuje Cię w pobliżu domu. Ciesz się wieczorami i porankami spędzonymi w ogrodzie. Nic nie przyssie się do Ciebie, możesz być pewny! Kleszcz nie upije nawet kropli Twojej krwi.

Należy również pamiętać o odpowiednim, przyległym do ciała ubiorze oraz wyjątkowo dbać o higienę po każdym powrocie z lasu a nawet z parku. Jednak na terenie własnego terenu, możesz się rozluźnić.

Nie warto jednak rezygnować z wypoczynku na łonie natury tylko z obawy przed kleszczami. Zamów Dezynfeusza i przekonaj się o tym!

DOŚWIADCZENIE = SUKCES

 

Zapomnij o strachu przed kleszczami. Pozostaw to za sobą – nie w sobie. Dołącz do tych, którzy zdecydowali się na usługę walki z kleszczami. Wykonywane przez nas zamgławianie to jedyny skuteczny sposób na wyeliminowanie tych groźnych pajęczaków z naszego otoczenia.

Wielu naszych Klientów zgodnie potwierdza, że po wykonanym przez nas zabiegu problem kleszczy został rozwiązany. A oni sami znów mogli cieszyć bezpieczeństwem. Nasza oferta wydała Ci się atrakcyjna? Doskonale.

Jeśli zlecisz nam zabieg, zaoferujemy Ci 100% gwarancję satysfakcji z naszej działalności. Zależy nam na rozwijaniu naszej firmy i zdaniu Klientów. Dbamy o dobre imię Dezynfeusza.

 

ZAATAKOWANY?

 

KROK I

Bez paniki. Jeśli czujesz się na siłach, usuń kleszcza samodzielnie lub poproś o to kogoś zaufanego. W internecie znajdziesz materiały instruktażowe – jak usunąć kleszcza poprawnie. Możesz również poprosić o to lekarza. Obserwuj swoje ciało. Jeśli widzisz rumień wokół ugryzienia, niezwłocznie udaj się do szpitala!

KROK II

Nie smaruj kleszcza tłuszczem, jeśli nie chcesz aby jego wymiociny dostały się do Twojej krwi.

KROK III

A gdy już zatroszczysz się o swoje zdrowie, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zwalczymy kleszcze skutecznie. Wystarczy zadzwonić!

Opinie klientów

Kamila

Zamówiłam dezynsekcję kleszczy i czuję się bezpiecznie. Warto skorzystać, bo to wcale nie kosztuje dużo, a naprawdę działa.

Bartek

Wcześniej kleszcze regularnie atakowały mojego psa w moim własnym ogrodzie. Po dezynsekcji kleszczy problem zniknął.

Wojtek

Dezynfeusz to uczciwy i solidny partner! Na wykonanie usługi czekałem tylko kilka godzin, zgodnie z moją prośbą Panowie zachowali pełną dyskrecję. Potwierdzam, że dezynsekcja kleszczy jest w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757