Usuwanie prusaków

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie prusaków

TO  NIE TWOJA WINA!

 

Nie zamartwiaj się. Codziennie odbieramy kilka do kilkunastu telefonów wzywających nas do domów opanowanych przez prusaki. Osiedlają się one często w miejscach sterylnie czystych i zadbanych. Nie ma dla nich żadnej reguły. Zaakceptują każde nowe lokum i będą je zamieszkiwały dopóty, dopóki jego właściciele na to pozwolą. Prusaki poszukują ciepła i schronienia. Ty jednak nie musisz im tego zapewniać.

Eksperci Dezynfeusza z prusakami są już na „Ty”. To bardzo popularny problem. Insekty te przechodzą z zewnątrz poprzez szczeliny w ścianach lub kratki wentylacyjne i to jest najczęstszym powodem ich obecności w naszych domach.

ZŁAP MNIE, JEŚLI POTRAFISZ…

 

W walce z prusakami niezwykle cenny jest czas, ponieważ szybkie wezwanie specjalistów Dezynfeusza, nie pozwoli insektom na rozmnożenie się. Nie trać czasu na bezskuteczne, domowe sposoby zwalczania insektów. One naprawdę nie pomogą, a tylko rozjuszą prusaki. A one dalej będą niszczyć Twój dom, obłazić żywność i roznosić zarazki.

TO CI NIE POMOŻE:

 

 • kwas borowy
 • zaklejanie dziur i otworów  domu
 • śledzenie prusaków z latarką, aby odkryć ich siedlisko
 • kostki przeciw prusakom
 • środki chemiczne dostępne w sklepach
 • częste mycie podłóg

Czy chciałbyś, aby Twój dom był siedliskiem wielopokoleniowej rodziny prusaków?

Jeśli nie, zadzwoń do nas choćby teraz, a my raz na zawsze zamkniemy ten temat.

INSTRUKCJA  KRYZYSOWA

 

 1. Niezwłocznie poinformuj nas o problemie.
 2. Wybierz najdogodniejszy dla siebie termin.
 3. Zaproś specjalistów Dezynfeusza do swojego domu.
 4. Odbierz gwarancję 100% satysfakcji.
 5. Ciesz się dawną wolnością, poczuj komfort i radość!

 

Sam widzisz, jakie to proste. Nie czekaj, aż Twój dom zamieni się w gniazdo prusaków. Nie bądź tym, dzięki któremu opanują one cały blok. W najniższej cenie i z największą skutecznością rozprawimy się z nimi. Masz jeszcze jakieś pytania? Jesteśmy skorzy do rozmowy. Zadzwoń, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Prusaki już trzęsą się ze strachu!

Opinie klientów

Kasia

Te okropne robaki obrzydzały mi życie przez dobrych kilka lat. Szkoda, że tak późno zgłosiłam się po pomoc do Dezynfeusza. Panowie przyjeżdżają i w mgnieniu oka usuwają wszystkie robaki. Skutecznie, trwale i niedrogo.

Rafał

Remont, nowe meble – to wszystko na nic. Bez wizyty specjalistów się nie obejdzie. Najlepiej sprawdzi się Dezynfeusz. U mnie już w trakcie jednej wizyty rozwiązali problem prusaków. Dziękuję!

Roksana

Wyjątkowo dbam o czystość w domu, a prusaki zaatakowały. Jak się okazało – przywędrowały od sąsiadów. Na szczęście ta firma szybko, dyskretnie i skutecznie mi pomogła się ich pozbyć.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757