Usuwanie rozkruszek mącznych i drobnych

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczne usuwanie rozkruszek mącznych i drobnych

PAJĄKI W ŻYWNOŚCI

 

Być może zauważyłeś, że w Twojej spiżarni lub magazynie z żywnością pojawiły się małe pająkowate stworzenia? Musimy Cię ostrzec. To nie są zwykłe pająki! To rozkruszki – najbardziej pospolity i szkodliwy gatunek insektów w Polsce. Zniszczyły już wiele zbiorów i zainfekowały żywność tysiącom naszych Klientów. Niestety, ten problem dotyczy prawie wszystkich – ofiarą rozkruszków padają mieszkańcy domów i duże firmy!

Ich potencjał do rozmnażania jest niewyobrażalny. U naszych Klientów znajdowaliśmy do kilku tysięcy rozkruszków w kilogramie żywności! Nasi Klienci często nie zdawali sobie sprawy, na jaką skalę zdążyły one zaatakować ich zbiory! Na szczęście Dezynfeusz radzi sobie nawet w ekstremalnych warunkach. Pozbędziemy się każdej ilości rozkruszków. Nie straszne nam one!

Nie pozwól rozkruszkom zamienić Twojej żywności w pył. Tyle zostanie po niej, jeśli nie zlecisz tego zadania profesjonalistom.

 

CO ROBIĆ?!

 

Zachowaj spokój. Jeszcze nie wszystko stracone. Możemy uchronić Cię przed dalszą destrukcją Twojej żywności. Przede wszystkim nie marnuj pieniędzy na powszechnie dostępne środki owadobójcze! Takie preparaty nie są skuteczne i nigdy trwale nie rozwiązują problemu.

Przecieranie półek octem lub sokiem z cytryny także nie pomogą. Sądzisz, że wyziębisz rozkruszki? To niemożliwe! Nie jesteś w stanie w całym domu obniżyć temperatury do minus 3 stopni! Tutaj liczy się odpowiedni dobór środków i ich profesjonalne zastosowanie.

 

NIE WYRZUCAJ PIENIĘDZY DO ŚMIECI

 

Żywność porażona przez rozkruszki jest silnie zainfekowana i nie nadaje się do niczego. Nie karm nią Twoich zwierząt, bo wyrządzisz im krzywdę! Musisz wyrzucić do kosza wszystko, czego tknęły się insekty. Koszt, na który możesz się narazić w związku z niehamowaną inwazją szkodników, jest ogromny! One rozmnażają się bez ustanku i zamieniają żywność w proch.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Wiemy, jak szkodliwe bywają rozkruszki, dlatego przyjedziemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Pamiętamy o dyskrecji. Przyjedziemy nieoznakowanym samochodem. Dopiero na wskazanym terenie zaczniemy działać pełną parą.

Dokonamy profesjonalnej dezynsekcji insektów i jak żadna inna firma udzielimy Ci gwarancji 100% satysfakcji! Nie ma nam równych – przekonaj się o tym i zacznij cieszyć się życiem. Szkoda czasu na rozkruszki!

 

Opinie klientów

Lidia

Dzięki tej firmie bardzo szybko pozbyłam się rozkruszek. I znów czuję się swobodnie w swojej własnej kuchni!

Marcin

Miałam wątpliwości, ale niepotrzebnie. Interwencja tej firmy nie kosztowała dużo, a ja w końcu pozbyłam się rozkruszek. Zdecydowanie polecam.

Jadwiga

Na przyjazd czekałam bardzo krótko. Panowie byli bardzo dyskretni. Od razu przystąpili do pracy. Potwierdzam, że są skuteczni i po rozkruszkach nie ma już ani śladu.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757