Dezynfekcja lokali mieszkalnych

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja lokali mieszkalnych

DEZYNFEKCJA  W TWOIM DOMU JUŻ DZIŚ

 

Naszą ofertę dezynfekcji kierujemy do mieszkańców domów, domków, bloków, apartamentów i wszelkich lokali mieszkalnych. Spraw, aby otaczająca Cię przestrzeń wpływała dodatnio na Twoje zdrowie. Nie daj się grzybom i pleśni. Pożegnaj się z drobnoustrojami i roztoczami. Piękny dom to nie tylko piękne wnętrze, ale przede wszystkim wnętrze ZDROWE I CZYSTE.

Odkażanie przestrzeni mieszkalnych to dla nas codzienność. Podchodzimy jednak do naszej pracy profesjonalnie. Szanujemy naszych Klientów i ich potrzeby. Nasza usługa to gwarancja satysfakcji, bezpieczeństwa oraz absolutnej dyskrecji. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy najskuteczniejsze metody dezynfekcji dla Twojego domu. Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić rutynowe odkażanie czy potrzebujesz poważniejszej pomocy – nasi specjaliści doskonale sobie poradzą!

KIEDY DEZYNFEKCJA?

 

Dezynfekcji możesz dokonać zawsze, kiedy czujesz, że tego potrzebujesz. Jednak niektóre zdarzenia życiowe lub okoliczności zmuszają nas do gruntownej dezynfekcji. Potrzebujesz profesjonalnego odkażania jeśli:

 • doświadczyłeś powodzi, pożaru lub innej klęski żywiołowej,
 • dokonujesz remontu,
 • pielęgnujesz lub pielęgnowałeś/aś osobę chorą,
 • jesteś alergikiem,
 • prowadzisz placówkę publiczną,
 • mieszkasz ze zwierzętami domowymi

JESTEŚMY PO TO, ABY ZAGWARANTOWAĆ:

 

 • czystość,
 • ulgę w alergiach i częstych przeziębieniach,
 • bezpieczeństwo Twoich bliskich,
 • poprawę standardu życia,
 • pełną dyskrecję w działaniu

 

JAK NAS ZAMÓWIĆ?     

 

Sprawiamy, że domy i mieszkania naszych Klientów stają się bezpieczne, zdrowe i czyste. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych domowników i zadzwoń do nas. Z przyjemnością i profesjonalizmem zajmiemy się Twoim zleceniem.

Opinie klientów

Marek

Po śmierci psa razem z żoną zdecydowaliśmy, że trzeba zdezynfekować mieszkanie. Panowie przyjechali, zrobili co do nich należało. Byli bardzo dyskretni. Jestem naprawdę zadowolony.

Jola

Jako właścicielka hospicjum nawiązałam stałą współpracę z tą firmą. Regularna dezynfekcja sal przynosi doskonałe efekty, inspekcje sanitarne zawsze wystawiają pozytywną opinię a moi pacjenci czują się bezpieczni.

Maciek

Zamówiłem Dezynfeusza po zalaniu piwnicy. I w końcu zniknął problem grzyba i pleśni! Polecam!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757