Dezynfekcja pojazdów

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja pojazdów

NIE ZAPOMINAJ O AUCIE…

 

Dbasz o czystość w domu i o ład w ogrodzie? Czy pamiętasz o tym, żeby zadbać również o swój samochód? Nasi Klienci zlecają nam gruntowne odkażanie samochodu dla swojego zdrowia, komfortu jazdy i bezpieczeństwa. Zarówno jako właściciel pojazdu rodzinnego, jak i kierowca zawodowy, musisz pamiętać o regularnej dezynfekcji. Dlaczego?

Spędzamy w samochodzie od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin tygodniowo. Dlatego ważne jest, aby zadbać o powietrze jakim oddychasz w pojeździe. Dbałość o higienę i czystość samochodu jest bardzo ważna, również dlatego, że znajdujące się tam bakterie i zarazki mogą być źródłem zakażenia dla żywności i człowieka. Nie należy również zapominać o tym, że w przewodach klimatyzacyjnych również mogą zagnieździć się grzyby i pleśń.

Przewozisz żywność? Dezynfekcja pojazdu to obowiązkowy zabieg. Jesteśmy liderem na rynku firm dezynfekcyjnych. Znamy się na swoim fachu. Zajmiemy się Twoim samochodem profesjonalnie i szybko. Zaprowadzimy w nim czystość i pozwolimy Ci się znów cieszyć najwyższym komfortem jazdy. Dodatkowo dajemy 100% gwarancję satysfakcji z usługi.

 SAME KORZYŚCI? SPRAWDŹ SAM!

 

Zdecydowałeś już? Doskonale, ale to jeszcze nie wszystko! Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z Dezynfeuszem:

  • ODŚWIEŻONE, CZYSTE I STERYLNE WNĘTRZE POJAZDU,
  • BEZPIECZNE I PRZYJAZNE DLA ZDROWIA POWIERZCHNIE!
  • KOMFORT UŻYTKOWANIA POJAZDU,
  • POTWIERDZONĄ SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU!
  • BEZPIECZEŃSTWO JAKOŚCI PRZEWOŻONYCH TOWARÓW,
  • PEWNOŚĆ, ŻE POZBYŁEŚ SIĘ GROŹNYCH WIRUSÓW I BAKTERII,
  • PROFESJONALNĄ I RZETELNĄ USŁUGĘ,
  • KONTAKT Z NAJLEPSZYMI W KRAJU SPECJALISTAMI,
  • GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI!

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Chętnie porozmawiamy z Tobą. Zadzwoń do nas lub wyślij formularz zgłoszeniowy. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie i dopasują termin usługi do Twoich potrzeb. 

Opinie klientów

Artur

Aby żywność była bezpieczna regularnie dezynfekuję swój samochód-chłodnię. Nigdy nie muszę obawiać się, że zostanę pozbawiony samochodu i nie będę mógł pracować. W tej firmie wszystko odbywa się błyskawicznie a przy tym bardzo dokładnie. Szczerze polecam.

Romek

O auto trzeba dbać, ale o zdrowie przede wszystkim. Dlatego każdego sezonu dezynfekuję przewody klimatyzacyjne z Dezynfeuszem. Po pierwsze mają naprawdę rozsądne ceny. A po drugie nikt nie zrobi tego dokładniej! Jestem bardzo zadowolony!

Justyna

Dezynfeusz to uczciwy i rzetelny partner. Firma wyjątkowo dba o dyskrecję i dokładne wykonanie. Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757