Dezynfekcja po padniętych zwierzętach

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja po padniętych zwierzętach

TRUDNE ODEJŚCIE PUPILA

 

Niezależnie od tego, gdzie ukochane zwierzę spędziło swoje ostatnie chwile, przestrzeń tą należy bezzwłocznie zdezynfekować. Nasi specjaliści profesjonalnie I sprawnie zajmą się oczyszczeniem obiektu, w którym przebywały Twoje zwierzęta.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA

 

Ciało zwierzęcia rozkłada się bardzo szybko. Nawet jeśli pozornie nie doszło do żadnych zmian, to pod mikroskopem dokładnie widać, że jest ono siedliskiem niebezpiecznych dla człowieka wirusów i bakterii. Co więcej, padlina to doskonały wabik na insekty oraz gryzonie. Zareaguj szybko. Uchroń siebie i swoich bliskich przed ewentualnym zagrożeniem – zdezynfekuj mieszkanie po śmierci Twojego pupila.

ZNAMY TEN PROBLEM

 

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którym zależy nie tylko na bezpieczeństwie naszych Klientów, ale również na komforcie ich życia. Współpracujemy od wielu lat z Firmami i Klientami indywidualnymi, zajmując się dezynfekcją pomieszczeń w różnych okolicznościach – nawet w tych najtrudniejszych.

WSPÓŁPRACA Z NAMI TO:

 

 

  • HIGIENA I CZYSTOŚĆ,
  • BEZPIECZEŃSTWO DLA ŻYCIA I ZDROWIA,
  • WYELIMINOWANIE ŹRÓDŁA BAKTERII I WIRUSÓW,
  • ZAPOBIEŻENIE EPIDEMII,
  • SZYBKIE I PROFESJONALNE OCZYSZCZENIE POWIERZCHNI,
  • GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM!
  • POMOC SPECJALISTÓW NAJLEPSZYCH W CAŁEJ POLSCE!
  • PEŁNA DYSKRECJA.

ZRÓB PIERWSZY KROK

 

Niestety, w trudnych chwilach należy zachować zdrowy rozsądek. Naszą usługę należy zamówić jak najszybciej po śmierci zwierzęcia. Wymagają tego oczywiste względy bezpieczeństwa i realne zagrożenie dla zdrowia.

Twoje zgłoszenie potraktujemy priorytetowo i nie pozwolimy na siebie czekać.

Zadzwoń do nas, wyznacz nam najdogodniejszy termin i znów odzyskaj komfort i bezpieczeństwo!

Opinie klientów

Aneta

W naszym schronisku czasem zdarza się, że niektóre zwierzęta umierają. Zawsze wtedy korzystamy z usług tej firmy. Szybko i sprawnie dezynfekują taką przestrzeń. Nigdy nie zagraża to zdrowiu pozostałych zwierząt. Szczerze polecam Dezynfeusza, bo to osoby, które znają się na rzeczy i są naprawdę uczciwe.

Kazimierz

Znajomi uświadomili mnie, że nie zdezynfekowane mieszkanie, w którym przebywał pies to jedno wielkie siedlisko chorób! Natychmiast zadzwoniłem po Dezynfeusza. Przyjechali tego samego dnia. Dyskretnie zdezynfekowali mieszkanie, a ja i mój nowy pupil znów cieszymy się komfortem i bezpieczeństwem.

Celina

Ferma drobiu, którą prowadzę cieszy się samymi sukcesami i pozytywnymi opiniami. Jednak jak wszędzie – zdarza się, że niektóre zwierzęta padają z niewyjaśnionych przyczyn. Wtedy zamawiam Panów z tej firmy, od razu przyjeżdżają i dezynfekują fermę. Dzięki temu mam pewność, że znów jest bezpiecznie i zdrowo. Polecam!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757