Dezynfekcja po osobach chorych

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja po osobach chorych

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PO CHOROBIE

 

Wirusy i bakterie wykazują dużo dłuższą żywotność niż nam się wydaje. Niepokojące jest to, że często zapominamy o gruntowanym odkażaniu domu po chorobie bliskiego stwarzając bakteriom i wirusom warunki do dalszego rozwijania się. Jeśli zastanawiasz się dlaczego mieszkańcy Twojego domu często chorują, a okres ich rekonwalescencji trwa dłużej niż u innych, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

JEŚLI PRZESZEDŁEŚ PRZEZ CIĘŻKĄ CHOROBĘ, PAMIĘTAJ, ŻE:

 

  • wirusy i bakterie chorób znajdują się również na przedmiotach, z których chory korzystał,
  • nawet najmniejsze kolonie bakterii cieszą się długą żywotnością,
  • obecność bakterii i wirusów w domu nie sprzyja rekonwalescencji,
  • nawet odosobnione cząsteczki wirusów stanowią realne zagrożenie w połączeniu np. z kurzem lub wodą,

JAK POZBYĆ SIĘ WSZELKICH ŚLADÓW CHOROBY?

 

Dezynfekcja pomieszczeń, w których przebywały osoby chore to jedyne i skuteczne rozwiązanie! Dzięki takiemu zabiegowi zyskasz pewność, że powierzchnie, w których będą przebywać np. Twoi nowi pacjenci lub Ty sam, będą bezpieczne dla ich życia i zdrowia. Żaden zmutowany wirus lub kolonia bakterii nikogo nie zaatakują ponownie! Nasi specjaliści udzielą Ci także gwarancji 100% satysfakcji i dochowają pełnej dyskrecji!

Abyś mógł na nowo cieszyć się powierzchniami wolnymi od groźnych bakterii i wirusów skontaktuj się z nami! Mamy niezawodne sposoby na ich całkowitą eliminację!

Opinie klientów

Janina

Moja klinika od lat cieszy się dobrą opinią i wysoką renomą. Dlatego wyjątkowo dbam o higienę i kilka razy w roku dezynfekuję sale. Jako lekarz wiem, że uśpione szczepy bakterii potrafią wywołać epidemię!

Staszek

Wstydziłem się, ale niepotrzebnie. Panowie przyjechali nieoznakowanym samochodem i szybko zdezynfekowali pokój mojej babci. I nikt oprócz mnie o tym nie wiedział. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości usługi jak i z ceny! Polecam!

Krysia

Przychodnia to miejsce, w którym codziennie przejawia się setki chorych osób. Rutynowa dezynfekcja po osobach chorych zapewnia pracownikom i pacjentom bezpieczeństwo. Korzystamy z pomocy Dezynfeusza, bo to sprawdzona i godna zaufania firma.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757