Dezynfekcja materacy, koców i pościeli

Dla naszych Klientów oferujemy:

• Darmowy dojazd do 50 km od Tychów
• Na życzenie klienta: Pełna dyskrecja
• Gwarancja skuteczności
Najlepsza cena

 

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja materacy, koców i pościeli

ŚPIJ SŁODKO!

 

Nasza Firma specjalizuje się w dezynfekowaniu pościeli i materacy. Dbamy o Twój spokojny i komfortowy sen. Czy warto zdecydować się na odkażanie miejsca snu? Jeśli zależy Ci na czystości, zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa we własnej sypialni, odpowiedź powinna być oczywista.

W łóżku każdego z nas żyje tysiące roztoczy. Ciepło Twojego łóżka to dla nich idealny klimat! Co więcej, pościel i materac to doskonałe miejsca dla kurzu, bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Często chorujesz? Cierpisz na bezsenność? W nocy dręczy Cię alergia? Dezynfekowanie to remedium doskonałe właśnie dla Ciebie.

Jakość i komfort snu zależne są od tego, jak dbasz o swoją pościel, materace i poduszki. A jeśli jesteś kierownikiem takiej placówki jak schronisko, szpital lub hotel, tym bardziej powinieneś rozważyć możliwość przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji materacy i pościeli.

CZY WIEDZIAŁEŚ, JAKIE TO WAŻNE?

 

Dezynfekcja koców, materacy i pościeli przyniosła naszym Klientom ulgę i spokój. Usługa ta jest niezwykle popularna – i nie ma w tym nic dziwnego! Połowę naszego życia spędzamy przecież w łóżku. Dlatego tak ważne jest, aby spać w miejscu czystym i zadbanym. Nasi fachowcy wiedzą, jak sprawić, aby Twoja sypialna stała się właśnie takim miejscem. Dezynfekcja z Dezynfeuszem przyniesie Ci takie korzyści jak:

  • higieniczna czystość,
  • lepsza jakość snu,
  • ustąpienie alergii i uczuleń,
  • nowe siły i energia,
  • bezpieczeństwo,
  • zaskakująca poprawa stanu zdrowia!

POSTAW NA JAKOŚĆ

 

Dezynfekujemy koce, materace i pościele, bo dbamy o naszych Klientów. Jesteśmy najlepsi w naszych fachu – wieloletnie doświadczenie pozwala nam z dumą powiedzieć to o naszej firmie.

Dzięki nam szybko, profesjonalnie i skutecznie wyeliminujesz wszelkie drobnoustroje z Twojego łóżka! Dyskrecja to nasza mocna strona. Wiemy, czego oczekują od nas Klienci i zapewniamy im to. Jako jedyni na rynku gwarantujemy pełną satysfakcję!

Nie wahaj się. Zadzwoń do nas już teraz i odmień swój sen.

Opinie klientów

Milena

Moja rodzina to sami alergicy. Alergolodzy bezradnie rozkładali ręce. Dopiero po dezynfekcji łóżek problemy zniknęły! Czasem roztocza maskują się lepiej niż jakiekolwiek alergeny!

Irek

Przed i po każdym sezonie wakacyjnym dezynfekuję materace w swoim pensjonacie. To nie kosztuje dużo, a dzięki temu moi Klienci są zadowoleni i chętnie wracają na kolejny urlop.

Krzysztof

Często zdarza się, że dla moich kierowców ciężarówka to ich drugi dom. Dlatego 2 razy w roku zamawiam dezynfekcję łóżek w naczepach. To ważne – zdrowy sen to podstawa efektywnej pracy. Szczerze polecam!

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757