Dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych

CZY SPRZĄTASZ SWOJĄ ŁAZIENKĘ DOKŁADNIE?

 

Jeśli tak Ci się wydaje, niestety musimy Cię zmartwić. Z naszego doświadczenia wynika, że każda łazienka, w której nie została przeprowadzona profesjonalna dezynfekcja, jest siedliskiem wirusów i bakterii. Niezależnie od tego, jak często sprzątasz, nie jesteś w stanie osiągnąć sterylnej czystości w obiekcie sanitarnym.

Rzecz jasna, nie ma w tym niczyjej winy. Po prostu powszechnie dostępne środki czystości nie eliminują wszystkich bakterii i wirusów. Są one przeznaczone do dezynfekcji powierzchownej. Drobnoustroje chorobotwórcze, czego nie widać gołym okiem, tak naprawdę wciąż są w Twojej łazience. Dlatego wskazane jest, aby raz na jakiś czas przeprowadzać profesjonalną dezynfekcję łazienki czy kuchni. To pomoże Ci w utrzymaniu czystości i wyeliminowaniu zarazków z obiektu sanitarnego.

Marzysz o prawdziwej nieskazitelnej czystości? Z nami masz to jak w banku! Mamy za sobą tysiące sterylnie zdezynfekowanych łazienek. Jesteśmy przekonani o naszej skuteczności. A Ty? Sprawdź nas, nie zawiedziemy Cię.

MOŻEMY WYMIENIĆ CI CAŁĄ LISTĘ POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO PODJĄĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ:

 

 • PRZYJAZNE I WOLNE OD BAKTERII POMIESZCZENIA,
 • CZYSTE I STERYLNE POWIERZCHNIE,
 • WOLNE OD BAKTERII I WIRUSÓW URZĄDZENIA SANITARNE,
 • BEZPIECZEŃSTWO DLA ZDROWIA I ŻYCIA,
 • PEWNOŚĆ, ŻE ZABIEG JEST WYKONANY PROFESJONALNIE,
 • POTWIERDZONA BADANIAMI SKUTECZNOŚĆ!
 • KONTAKT Z NAJLEPSZYMI W CAŁYM KRAJU SPECJALISTAMI,
 • GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!
 • DOSTĘP DO NAJSKUTECZNIEJSZYCH ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH!
 • PEŁNA DYSKRECJA!
 • DŁUGOTRWAŁY EFEKT.

NASZA OFERTA SKIEROWANA JEST DO CIEBIE

 

 

Nasi Klienci są tak różnorodni, jak zlecenia, które otrzymujemy. Współpracujemy z właścicielami hoteli, domów wypoczynkowych i kolonijnych. Dezynfekujemy łazienki i kuchnie szkolne i przedszkolne. Pracujemy na terenie szpitali. Nasi zleceniodawcy to w końcu użytkownicy domów i mieszkań. Wystarczy spojrzeć na rekomendacje od nich, aby przekonać się jak bardzo pomocni potrafimy być.

Dezynfekcji pomieszczeń sanitarnych powinien dokonać każdy, kto chce korzystać z czystych i wolnych od zarazków powierzchni. Od lat wykonujemy dezynfekcję łazienek, kuchni, toalet domowych jak i tych publicznych.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas już teraz! To do niczego nie zobowiązuje. Przedstawimy Ci naszą ofertę, a Ty wskażesz dogodny termin na eliminację wirusów i bakterii z Twojego budynku!

Opinie klientów

Mariola

Uważam, że o higienę w łazience i kuchni trzeba wyjątkowo dbać. Dezynfekuję te pomieszczenia kilka razy do roku i jestem pewna, że mój dom jest w pełni przyjazny i bezpieczny dla mnie i mojej rodziny.

Wiktoria

Firma Dezynfeusz działa dyskretnie i bardzo profesjonalnie. Jej pracownicy to osoby bardzo kulturalne i wykwalifikowane. Potrafią zdezynfekować toalety w restauracji dokładnie i dyskretnie. Polecam współpracę z tą firmą.

Tomek

Odkąd dla zabawy spojrzałem na swoje blaty wokół umywalki przez mikroskop, regularnie dezynfekuję łazienkę! Nawet nie miałem pojęcia ile wirusów i bakterii tam się czai! Na szczęście dzięki tej firmie znów jest bezpiecznie i czysto. Bardzo cenie sobie ich dokładność i pełną dyskrecję.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757