Dezynfekcja strychów, dachów stropowych po gołębiach

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja strychów, dachów stropowych po gołębiach

GOŁĘBIE ATAKUJĄ?

 

Gołębie to bardzo spokojne i nieszkodliwe ptaki, i gdyby nie odchody, które zostawiają na naszych stropach, strychach i dachach, nie stanowiłyby żadnego kłopotu. Jednak wielu Klientów zgłasza się do nas właśnie w tej sprawie. Dezynfekujemy więc trudno dostępne przestrzenie z nieczystości pozostawianych przez ptaki. W walce z gołębiami liczy się przede wszystkim skuteczność i dokładność. Pierwszym etapem usługi jest uprzątniecie przestrzeni po gołębiach, drugim skuteczne zapobieganie sytuacji, która miała miejsce.

Niestety, odchody gołębie wydzielają nie tylko bardzo nieprzyjemny zapach, ale są również źródłem bardzo niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego toksyn i wirusów. Zaniedbany strych czy dach może stać się prawdziwą wylęgarnią drobnoustrojów chorobotwórczych. Dlatego też warto zapobiegać temu i nie pozwalać, aby sytuacja wymykała się spod kontroli.

 

DEZYNFEUSZ – POGOTOWIE DEZYNFEKCYJNE

 

Profesjonalna pomoc Dezynfeusza wyręczy Cię w tym trudnym przedsięwzięciu – sprzątanie i dezynfekcja to nasza specjalność. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam być pewnymi wykonywanej pracy. Czujemy się mistrzami w naszym fachu. Przekonaj się o naszej skuteczności!

 

PROPONUJEMY:

 

  1. CZYSTY STRYCH, STROP I DACH.
  2. USUNIĘCIE GROŹNYCH TOKSYN I WIRUSÓW!
  3. POTWIERDZONĄ SKUTECZNOŚĆ.
  4. SZYBKI I TRWAŁY EFEKT.
  5. DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH ŚRODKÓW DEZYNFEKUJĄCYCH!
  6. GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI!
  7. USTALENIE DOGODNEGO TERMINU.
  8. PEŁNĄ DYSKRECJĘ I POMOC EKSPERTÓW!

JEŚLI DEZYNFEKCJA, TO TYLKO Z DEZYNFEUSZEM!

 

Zlecając nam dezynfekcję powierzchni, które zostały naznaczone obecnością gołębi, zyskasz ogromną satysfakcję i będziesz pod wrażeniem doskonałego efektu! Nie mogłoby być inaczej, ponieważ masz do czynienia z niekwestionowanym liderem usług DDD w kraju!

Możesz liczyć na naszą dyskrecję, profesjonalne podejście i gwarancję 100% satysfakcji! Termin wykonania zlecenia zależny jest wyłącznie od Ciebie. Jesteśmy punktualni i sprawni. Nie zajmiemy Ci więcej czasu niż to konieczne.

Dlatego wykorzystaj tę okazję i zadzwoń już teraz! Specjaliści Dezynfeusza z łatwością rozwiążą Twój problem!

Opinie klientów

Janek

Nareszcie pojawił się ktoś kto jest w stanie wyczyścić strych po kunie. To zwierzę tak brudzi i pozostawia takie nieprzyjemne zapachy, że aż trudno uwierzyć. Firma Dezynfeusz skutecznie wyczyściła mój strych. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Jestem zadowolony.

Danuta

Przekonałem się, że ta firma to wzór do naśladowania dla innych. Jej pracownicy są bardzo uczciwi, mili i dokładni. Przyjechali dokładnie wtedy, gdy to ja miałam czas. Polecam wszystkim!

Franek

Skorzystałem z usługi dezynfekowania stropu i jestem bardzo zadowolony z efektu. Nie ma żadnych śladów po ptakach i aż pachnie czystością. W dodatku nie musiałem długo czekać ani obawiać się o wysokie koszty.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757