Dezynfekcja po osobach zmarłych

Dla naszych Klientów oferujemy:
• Darmowy dojazd na terenie całego Śląska
• Pełną dyskrecję przy świadczeniu usługi
• Potwierdzoną skuteczność
• Gwarancję 100% satysfakcji

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Zadzwoń teraz!

Skuteczna dezynfekcja po osobach zmarłych

ZADBAJ O SIEBIE I BLISKICH

 

Odejście bliskiej osoby ciągnie niestety za sobą pasmo trudnych chwil. Po śmierci członka rodziny, nie tylko musimy znieść ciężar straty, ale również zająć się logistycznymi konsekwencjami zdarzenia. Jedną z nich jest obowiązkowe zadbanie o higienę domu i pomieszczeń, w których przybywał zmarły.

Odkażanie takiej przestrzeni jest niezwykle istotne ze względu na bezpieczeństwo i komfort późniejszego użytkowania. Takie zadanie spoczywa na każdym z nas, kto pielęgnował osobę chorą we własnym domu, jest właścicielem zakładu pogrzebowego lub  np. szpitala, hospicjum.

 

ZAPEWNIMY TOBIE ORAZ TWOJEJ RODZINIE:

 

  • bezpieczeństwo i profesjonalizm,
  • szybkość i rzetelność,
  • czyste i wolne od wirusów i bakterii powierzchnie,
  • gwarancję 100% satysfakcji!
  • pełną dyskrecję,
  • najlepszych specjalistów w całej Polsce!

 

POZWÓL SOBIE POMÓC I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

SKUTECZNOŚĆ. DYSKRECJA. PROFESJONALIZM

 

Zajmiemy się dezynfekcją każdej przestrzeni. Nasze metody odkażania pomieszczeń po zgonie przynoszą najlepsze wyniki i są bezpiecznie dla otoczenia. To, co dla Ciebie może wydawać się niemożliwe bądź, po prostu, trudne czy nieprzyjemne – dla nas jest łatwe.

Mamy za sobą lata doświadczeń, a nasze działania poparte są ugruntowaną wiedzą na temat dezynfekcji przestrzeni po zmarłych. Dzięki nam usuniesz z domu nieprzyjemny zapach, oczyścisz powietrze z drobnoustrojów i pozbędziesz się tego wszystkiego, co przeszkadza Ci w życiu codziennym. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem po zmarłych. 

 

JAK ZAMÓWIĆ DEZYNFEKCJĘ?

 

Warto reagować szybko – im szybciej pozwolisz nam zająć się zleceniem, tym mniejsze zagrożenie będą dla Ciebie stanowić czyhające w powietrzu choroby.

KROK 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń i powiedz, kiedy mamy przyjechać.

KROK 2. Usiądź spokojnie, zrelaksuj się i pozwól nam zająć się tym, w czym jesteśmy najlepsi!

Opinie klientów

Jacek

Potwierdzam, że firma Dezynfeusz to specjaliści godni zaufania. Regularnie przeprowadzane dezynfekcje w moim zakładzie pogrzebowym pokazały, że to uczciwy i solidny partner. Zdecydowanie polecam.

Robert

Jestem technikiem policyjnym i od lat współpracujemy z Dezynfeuszem. Panowie zawsze bardzo szybko, dyskretnie i profesjonalnie dezynfekują miejsca zbrodni. Działają w pełni zgodnie z prawem i z uwzględnieniem najwyższych standardów. Są dokładni i dobrze wykwalifikowani do wykonywania swoich zadań. Firma godna polecenia.

Dawid

Niestety często zdarza się, że pacjent umiera w drodze do szpitala. Mimo to karetka musi być natychmiast gotowa do transportu innego rannego. Dezynfeusz natychmiast realizuje swoje zlecenia – nawet w nocy. Dzięki nim nasz szpital może swobodnie funkcjonować i przede wszystkim nie grozi nam i pacjentom żadna epidemia. Polecam.

Dlaczego my?

Zawsze należy wybierać to, co jest bezpieczne, skuteczne i sprawdzone. Takie właśnie są usługi Dezynfeusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom, doskonałemu sprzętowi i nowoczesnym metodom nie mamy sobie równych! Jesteśmy liderami na rynku usług DDD i z tego powodu swoim Klientom oferujemy tylko profesjonalne i skuteczne rozwiązania! Wybierając nasze usługi – wybierasz mądrze!

Korzyści z usług

Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu możesz błyskawicznie, skutecznie i dyskretnie rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem! Zyskasz przy tym dwukrotnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy, a także postawisz na sprawdzone i bezpieczne metody. Twoje zadowolenie spotęguje połączenie niskiej ceny z profesjonalnym wykonaniem. A oprócz tego będziesz miał okazję przekonać się, że nic nie może równać się z uczuciem na nowo odzyskanego komfortu i radości!

Gwarancja usług

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zadowolenie i pozytywna opinia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy i odznaczały się najwyższej klasy profesjonalizmem. Na dowód tego, jako jedyni, objęliśmy wszystkie swoje usługi gwarancją 100% satysfakcji! Pragniemy, aby nasi Klienci od samego początku czuli pewność i nie krępowali się prosić o naszą pomoc. Bo Twoja rekomendacja i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Polecają nas

Dojazd gratis!

gratis-ikona

Nasi specjaliści dojeżdżają na zlecenie za darmo na terenie całego województwa śląskiego.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nikosis/public_html/ddd_tychy_pl/wp-includes/functions.php on line 4757